11-12 października: trzy na cztery sparingi wygrane

5 (Medium)Rocznik 2003, 2004 i dwie grupy z rocznika 2006 rozegrały mecze kontrolne. Trzy z czterech potyczek zakończyły się zwycięstwami naszych graczy.

APN 2006 gr I – AP UKS Mazovia

Gdyby nasi zawodnicy zachowali większą koncentrację zwycięstwo mogło zakończyć się zdobyciem większej liczby goli. Sztab szkoleniowy na tym etapie ocenia głównie indywidualne zachowania piłkarzy. Trenerzy są zadowoleni z postępu jaki gracze wykonali podczas treningów.

APN 2006 gr II – ARPiT Koluszki

Tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala. Przed zawodnikami jest jeszcze wiele pracy. Kolejne spotkania dadzą sztabowi trenerskiemu materiał do analizy postępów treningowych.

APN 2004 – ARPiT Koluszki

Duża ambicja, wola walki i zaangażowanie przełożyło się na zwycięstwo naszej drużyny. Trenerzy są zadowoleni z faktu, że do drużyny dołączyło kilku zawodników, którzy zaprezentowali się z dobrej strony co jest obiecującym prognostykiem na przyszłość.
Orzeł Piątkowisko – APN 2003

Nasi piłkarze odnieśli wysokie zwycięstwo z drużyną, która w łódzkiej lidze zajmuje drugie miejsce. Mimo to zawodnicy potrzebowali dużo czasu, by narzucić swój styl przeciwnikowi. W drugiej części gry zawodnicy APN umiejętnie wykorzystali przestrzeń w ataku, lepiej organizowali się po stracie piłki i to przyniosło efekt w postaci zdobytych goli. W najbliższym czasie zostanie rozegrany rewanż w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}