16-17 kwietnia: Kadry APN – powołania

Podobnie jak w poprzednim tygodniu rozgrywki rozpoczynamy już w czwartek meczem ligowym rocznika APN 2006. A potem emocje będą już tylko rosły!

Czwartek, 14 kwietnia 2016 r.
Liga Orlik E2 gr. III
Widok Skierniewice – APN
Skierniewice godz. 18:00

Kadra APN 2006: Maksymilian Nowakowski, Aleksander Świderski, Maciej Pstrokoński, Kacper Kiełkiewicz, Mikołaj Błaszczyk, Jakub Szczepański, Mikołaj Gawłowski, Paweł Ryżewski, Antoni Eksman, Piotr Kiełbik, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Bartłomiej Odrzywolski.

Sobota, 16 kwietnia 2016 r.
Liga młodzik D2 – rocznik 2004, Stadion Miejski godz. 10:00
APN 2004, APN 2005, Polonia Piotrków I i II, UKS Concordia, LKS Pionier Baby

Kadra APN 2004: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Jakub Ryżewski, Patryk Cichosz, Bartosz Sitarz, Alan Lewandowski, Kacper Krzaczyński, Jan Jakubczak, Marcel Żegota, Marcel Kaczorowski, Kacper Smolarczyk, Oskar Szperna.

Kadra APN 2005: Marcel Mielczarek, Jakub Gaj, Mateusz Kacprzyk, Mikołaj Nowak, Wiktor Klauz, Bartosz Wiśniewski, Kacper Skoczylas, Igor Kucharczyk, Szymon Tobiasz, Adam Gala.

Liga młodzik D1 – rocznik 2003, Stadion Miejski godz. 17:00
APN – Start Niechcice

Kadra APN 2003: Krzysztof Błaszczyk, Mikołaj Słowiński, Hubert Błaszczyk, Hubert Klimczyk, Sebastian Ochocki, Marcel Majchrowski, Filip Gałecki, Natan Król, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Adam Dębiński, Stefan Kołek, Norbert Kowalski, Sergiusz Pyszkiewicz, Jakub Kucewicz, Daniel Czajkowski, Jakub Stępień, Jan Bączkowski.

Korona Cup – rocznik 2006, Kiece godz. 12:00
Korona Kielce I i II, AP Piotrków Tryb, Stadion Śląski Chorzów, Młodzik Radom, Wierna Małogoszcz
Kadra APN 2006:
Maksymilian Nowakowski, Aleksander Świderski, Maciej Pstrokoński, Kacper Kiełkiewicz, Mikołaj Błaszczyk, Paweł Ryżewski, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Filip Vervoort, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Bartłomiej Odrzywolski.

Niedziela, 17 kwietnia 2016 r.
Turniej Deichmann 2 kolejka 

Do MiniMistrzostw Deichmann dołączy trzeci zespół. Tym razem złożony z zawodników z rocznika 2005.

Chorwacja – APN 2005: Marcel Mielczarek, Jakub Gaj, Mateusz Kacprzyk, Mikołaj Nowak, Wiktor Klauz, Bartosz Wiśniewski, Kacper Skoczylas, Igor Kucharczyk, Szymon Tobiasz, Adam Gala.

Chile – APN 2006: Aleksander Świderski, Paweł Ryżewski, Filip Rogoziński, Filip Vervoort, Paweł Leszczuk, Antoni Eksman, Jakub Szczepański, Bartłomiej Odrzywolski, Mikołaj Gawłowski, Krystian Dimen.

Meksyk – APN 2006: Maksymilian Nowakowski, Mikołaj Błaszczyk, Maciej Pstrokoński, Kacper Kiełkiewicz, Piotr Kiełbik, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Igor Mielczarski, Bartosz Cieślak.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}