17 kolejka: Liga Młodzik D1: Zapowiedź Włókniarz Zelów – APN Piotrków 2003

Rozgrywki ligi Młodzik D1 wchodzą w decydującą fazę. APN 2003 jest na dobrej drodze do awansu do ligi wojewódzkiej. Z ligi awansują dwa zespoły.

Do I ligi wojewódzkiej awansuje zespół, który zajmie pierwsze miejsce w tabeli. Druga drużyna zakwalifikuje się do rozgrywek II ligi wojewódzkiej. Obecnie w tabeli z dorobkiem 46 punktów pierwsze miejsce zajmuje GKS I Bełchatów. Drugi jest APN, który zdobył jak dotąd 41 punktów. Nasz zespół ma jednak jeden mecz zaległy w stosunku do GKS Bełchatów. Trzecia jest Mazovia Tomaszów, która traci już do APN 9 punktów i ma o jeden mecz rozegrany więcej.

Jak dotąd nasz zespół zdobył w rozgrywkach 95 goli tracąc jedynie 4 gole (najmniej spośród wszystkich zespołów występujących w lidze).

Najlepsi strzelcy drużyny dotychczas:
Norbert Kowalski – 22 bramki
Łukasz Dziadczyk – 20 bramek
Adam Dębiński – 15 bramek

Liga Młodzik D1 – 17 kolejka
Niedziela,8 maja, Zelów, godzina 14:30
Włókniarz Zelów – APN Piotrków Trybunalski
Kadra: Mikołaj Słowiński, Hubert Klimczyk, Filip Gałecki, Sebastian Ochocki, Marcel Majchrowski, Stefan Kołek, Igor Stefański, Natan Król, Jakub Kucewicz, Łukasz Dziadczyk, Adam Dębiński, Norbert Kowalski, Sergiusz Pyszkiewicz, Jan Bączkowski, Jakub Stępień, Daniel Czajkowski

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}