19-20 marca: Powołania sztabu szkoleniowego!

Prezentujemy kadry poszczególnych roczników wybrane przez sztab szkoleniowy na sportowe wydarzenia, które odbędą się w najbliższy weekend.

Sobota – 19 marca 2016 r.
APN 2003 – sparing – Ceramika Opoczno (mecz w Opocznie godz. 10:00)

Kadra: Mikołaj Słowiński, Hubert Błaszczyk, Krzysztof Błaszczyk, Filip Gałecki, Daniel Turlik, Sebastian Ochocki, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Jakub Kucewicz, Adam Dębiński, Hubert Klimczyk, Sergiusz Pyszkiewicz, Norbert Kowalski, Stefan Kołek, Jakub Stępień, Daniel Czajkowski, Natan Król, Jan Bączkowski, Marcel Majchrowski, Małgorzata Gruca.

APN 2004 – sparing – Omega Kleszczów 2003

Kadra: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Patryk Cichosz, Jan Jakubczak, Jakub Ryżewski, Kacper Krzaczyński, Marcel Żegota Alan Lewandowski, Bartosz Sitarz, Kacper Smolarczyk, Marcel Kaczorowski, Wiktor Dajcz

APN 2005 – Turniej w Kleszczowie

Kadra: Marcel Mielczarek, Jakub Gaj, Mateusz Kacprzyk, Wiktor Klauz, Bartosz Wiśniewski, Adam Gala, Szymon Tobiasz, Igor Kucharczyk, Kacper Skoczylas, Mikołaj Nowak.

Niedziela – 20 marca 2016 r.

APN 2003 – sparing – Widok Skierniewice (mecz w Piotrkowie Tryb. godz. 10:00)

Kadra: Mikołaj Słowiński, Hubert Błaszczyk, Krzysztof Błaszczyk, Filip Gałecki, Daniel Turlik, Sebastian Ochocki, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Jakub Kucewicz, Hubert Klimczyk, Sergiusz Pyszkiewicz, Norbert Kowalski, Stefan Kołek, Jakub Stępień, Daniel Czajkowski, Natan Król, Jan Bączkowski, Marcel Majchrowski, Małgorzata Gruca.

APN 2004 – sparing – Widok Skierniewice (mecz w Piotrkowie Tryb. godz. 10:00)

Kadra: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Patryk Cichosz, Jan Jakubczak, Jakub Ryżewski, Kacper Krzaczyński, Adam Dębiński, Marcel Żegota Alan Lewandowski, Bartosz Sitarz, Kacper Smolarczyk, Marcel Kaczorowski.

APN 2006/07 – sparing – Metalowiec Łódź (mecz w Piotrkowie Tryb. godz. 11:30)

APN 2006/07 – APN 2005 – sparing

Kadra: Aleksander Świderski, Maksymilian Nowakowski, Igor Mielczarski, Maciej Pstrokoński, Filip Rogoziński, Kacper Kiełkiewicz, Paweł Ryżewski, Bartłomiej Odrzywolski, Wiktor Błaszczyk, Mikołaj Błaszczyk, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Antoni Eksman, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Mikołaj Gawłowski, Paweł Leszczuk, Piotr Kiełbik, Oskar Uniszewski, Daniel Fiediuk, Miłosz Mazur, Franciszek Jurczenia, Kacper Jurga, Bartosz Cieślak, Krystian Dimen.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}