3 miejsce w turnieju Polonia Cup 2015

download_20150206_155204APN 2004 zajął ostatecznie trzecie miejsce w turnieju Polonia Cup 2015. Zabrakło tym razem trochę szczęścia, gdyż w półfinale nasza drużyna przegrała po rzutach karnych.

Po trzech rozegranych meczach w grupie (z Concordią, Polonią i Szczerbcem Wolbórz) nasi zawodnicy zapewnili sobie awans do półfinału. Ostatnie spotkanie grupowe – decydujące o pierwszym miejsce w tabeli nasi gracze przegrali z Pogonią Zduńska Wola II.

W półfinale nasz zespół w regulaminowym czasie remisował bezbramkowo z Pogonią Zduńska Wola I. O awansie decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali rywale.

W spotkaniu o trzecie miejsce nasza drużyna znów mierzyła się z Pogonią Zduńska Wola II i tym razem nasi gracze wzięli rewanż na rywalach wygrywając 2-0. Pierwsze miejsce w zawodach zajęła Pogoń I, która w finale pokonała Włókniarza Moszczenicę.

Kadra APN 2004: Dawid Kowalski, Jan Jakubczak, Bartosz Sitarz, Jakub Ryżewski, Filip Kucharczyk, Patryk Cichosz, Maciej Kwapiński.

Bramki dla APN:
Jan Jakubczak, Patryk Cichosz, Maciej Kwapiński, Jakub Ryżewski.
W drugim spotkaniu turnieju Bartosz Sitarz nabawił się kontuzji i nie mógł kontynuować gry w dalszej części zawodów. Życzymy Bartoszowi szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}