4 miejsce w turnieju „Piłkarskie Talenty”

2_ogolneAPN 2003 zajął czwarte miejsce w turnieju „Piłkarskie Talenty” organizowanym przez Victorię Częstochowa. Wygrał Raków I Częstochowa.

W fazie grupowej nasza drużyna rywalizowała z Sokołem Wręczyca, Rakowem II Częstochowa i gospodarzem Victorią Częstochowa.

Oto wyniki fazy grupowej:
APN 2-0 Sokół Wręczyca
Bramki:
Norbert Kowalski (dwie)

APN 0-0 Raków II Częstochowa

APN 6-1 Victoria Częstochowa
Bramki: Norbert Kowalski (dwie), Bartosz Sitarz (dwie), Kacper Krzaczyński, Igor Stefański

W półfinale nasz zespół zmierzył się z ostatecznym zwycięzcą turnieju Rakowem I Częstochowa. APN w tym spotkaniu był drużyną słabszą i zasłużenie musiał uznać wyższość Rakowa, który wygrał 3-0.

W meczu o trzecie miejsce APN mierzył się z UKS SMS Łódź. Ostatecznie to rywale okazali się lepsi wygrywając 1-0. Tym samym naszej drużynie przypadło czwarte miejsce w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Ricardo z UKS SMS Łódź. Najlepszym strzelcem – Mateusz Musiałowski z Rakowa Częstochowa, który zdobył 10 goli.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}