Andrzej Orszulak dołączył do sztabu szkoleniowego APN

Kadra trenerska APN Piotrków Trybunalski została powiększona o Andrzeja Orszulaka. Szkoleniowiec będzie odpowiedzialny za treningi indywidualne oraz przygotowanie techniczne oraz motoryczne zawodników APN.

Andrzej Orszulak to postać dobrze znana w Piotrkowie Trybunalskim. W naszej akademii odpowiadać będzie za przygotowanie techniczne oraz motoryczne zawodników, a także zajęcia indywidualne.

Trener Orszulak był asystentem Kamila Kieresia w GKS Bełchatów, gdy ten grał w Ekstraklasie i I lidze oraz w GKS Tychy, gdy śląski zespół rywalizował w II i I lidze. Dołączenie do APN to drugie doświadczenie trenera Orszulaka z naszym klubem. Wcześniej nowy-stary szkoleniowec był obecny w sztabie APN w sezonie 2012/13.

Oprócz trenera Orszulaka sztab szkoleniowy APN Piotrków Trybunalski tworzą: Michał Sikorski, Bartosz Błaszczyk, Marek Rękorajski, Anna Jakubowska, Mariusz Kupczyk i Paweł Magiera.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}