APN 2003: Minimalna porażka z Widokiem

Zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Orszulaka mimo dobrej postawy ostatecznie uległ w Skierniewicach Widokowi w ramach II ligi wojewódzkiej C2.

W pierwszej połowie nie zaprezentowaliśmy gry na jaką nas stać. Z kolei w drugiej dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Brakowało nieco precyzji przy wykończeniu akcji. To się zdarza w sytuacji, gdy niekorzystny wynik determinuje reakcję zawodników na boisku. Myślę, że wyglądałoby to inaczej, gdybyśmy nie musieli „gonić” wyniku. Takie mecze jednak także są potrzebne, by zyskać niezbędne doświadczenie. Mimo niekorzystnego wyniku jest zadowolony z postawy zespołu – ocenił Andrzej Orszulak, trener APN 2003.

II liga wojewódzka C2
Widok Skierniewice – APN Piotrków Tryb. 2:1

Bramka: Norbert Kowalski
Skład: Mikołaj Wojtas – Hubert Klimczyk, Daniel Turlik, Łukasz Bosy, Krzysztof Błaszczyk, Łukasz Dziadczyk, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Mikołaj Słowiński, Norbert Kowalski, Adam Dębiński.
Rezerwowi: Marcel Majchrowski, Sergiusz Pyszkiewicz, Jakub Stępień, Hubert Błaszczyk.

W następnej kolejce APN 2003 zagra w Gutowie Małym z Mazovią Tomaszów. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 12:00.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}