APN 2004: Zaległa wygrana z Różą i zwycięstwo z Wieluniem

APN 2004 w weekend wygrał ligowy mecz o przysłowiowe „6 punktów” z WKS Wieluń. Nasi gracze w tygodniu wygrali także zaległe spotkanie z Różą Kutno.

II liga wojewódzka C2 (4 kolejka)
11 października (środa) 2017 r.
Róża Kutno 2-4 APN Piotrków Trybunalski
Bramki dla APN: Marcel Wojtasik, Alan Lewandowski, Dawid Kowalski, Kacper Krzaczyński
Skład: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Patryk Cichosz, Jonasz Mąkoła, Jakub Ryżewski, Patryk Masiarek, Jan Jakubczak, Marcel Żegota, Marcel Wojtasik, Bartosz Sitarz, Alan Lewandowski.
Z  ławki: Kacper Krzaczyński.

Mecz przeciwko Róży Kutno nie należał do łatwych m.in. ze względu na trudne warunki atmosferyczne i stan boiska. Nasi adepci wyszli na dwubramkowe prowadzenie, jednak gospodarze zdołali doprowadzić do remisu. Determinacja zespołu pozwoliła jednak ostatecznie zdobyć kolejne dwa gole, co sprawiło, że do Piotrkowa Trybunalskiego wróciliśmy z kolejnymi trzema punktami.

II liga wojewódzka C2 (9 kolejka)
14 października (sobota) 2017 r.
APN Piotrków Trybunalski 3:0 WKS Wieluń
Bramki:
Marcel Wojtasik, Dawid Kowalski, Marcel Żegota
Skład: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Patryk Cichosz, Jonasz Mąkoła, Jakub Ryżewski, Marcel Wojtasik, Kacper Krzaczyński, Jan Jakubczak, Marcel Żegota, Bartosz Sitarz, Alan Lewandowski.
Z ławki: Kacper Smolarczyk, Patryk Masiarek, Kacper Wiecha.

To było spotkanie „za 6 punktów” jak mówi się w żargonie piłkarskim. W drugiej kolejce w Wieluniu lepszy okazał się WKS i jeśli nasz zespół chciał przeskoczyć drużynę z Wielunia w tabeli musiał ten mecz wygrać. Do przerwy APN prowadził 1-0. W drugiej połowie dzięki ambitne postawie i dojrzałości taktycznej strzeliliśmy kolejne dwa gole. Wygrana pozwoliła awansować APN 2004 na drugie miejsce w tabeli. WKS z takim samym dorobkiem punktowym zajmuje trzecie miejsce ze względu na gorszy bilans bramkowy.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}