APN 2006: Finały Pucharu Deichmanna coraz bliżej

W najbliższy weekend (24-25 czerwca) APN rocznik 2006 weźmie udział w finałach Pucharu Deichmanna.
APN zapewnił sobie udział w finałach, które zostaną rozegrane w Wałbrzychu dzięki zwycięstwu w finałach rozgrywanych na szczeblu wojewódzkim.

Turniej finałowy rozpocznie się 23 czerwca. Tego dnia do Wałbrzycha przyjadą wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się do finału. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną 25 czerwca w godzinach popołudniowych. Nasz zespół będzie miał okazję do rywalizacji z czołowymi drużynami z Polski z rocznika 2006.

Nasz zespół postara się godnie reprezentować okręg piotrkowski w jednym z największych turniejów dziecięcych w Polsce. Finał Pucharu Deichmanna będzie ostatnim wyzwaniem drużyny w sezonie 2016/2017.

Kadra APN 2006 na turniej: Igor Szafranek, Mikołaj Błaszczyk, Paweł Ryżewski, Kacper Kiełkiewicz, Antoni Eksman, Piotr Kiełbik, Filip Rogoziński, Bartłomiej Odrzywolski.

Trenerzy: Michał Sikorski, Bartosz Błaszczyk

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}