APN 2006: Ligowa wygrana w meczu na pełnych obrotach!

Spotkały się dwie drużyny, które za wszelką cenę dążyły do zwycięstwa tworząc tym samym piłkarski spektakl na wysokim poziomie. Ponad dziesięć goli, mnóstwo składnych akcji i ostatecznie radość z wygranej po stronie zawodników APN.  

Za ten mecz należy pochwalić obie drużyny. Zarówno APN jak i przeciwnik – GLKS Andrespolia do samego końca walczyły o przechylenie szali wygranej na swoją korzyść. Ostatecznie po niezwykle zaciętym widowisku o jedną bramkę lepsza okazała się nasza drużyna.

Rocznik 2006
Liga Orlik E1

APN Piotrków Tryb. 6:5 GLKS Andrespolia
Bramki:
 Antoni Eksman (dwie), Maksym Kozłowski (dwie), Mikołaj Błaszczyk , Kacper Kiełkiewicz.
Kadra APN: Jakub Szczepański, Mikołaj Błaszczyk, Kacper Kiełkiewicz, Piotr Kiełbik, Maksym Kozłowski, Antoni Eksman, Paweł Ryżewski, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyjkowski, Filip Rogoziński, Filip Vervoort.
Trener: Michał Sikorski.

W następnej kolejce podopieczni trenera Michała Sikorskiego zmierzą się z Widokiem Skierniewice. Po meczu ligowym zespół uda się do Gdyni na turniej Baltic Football Cup.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}