APN 2006 – ŁKS Łódź – Relacja Live

7_ogolneJuż za chwilę rozpoczynamy relację live z meczu APN 2006 – ŁKS Łódź. Spotkanie rozpocznie zmagania ligowe naszej drużyny w rozgrywkach Orlik.

60min. Koniec meczu! APN wygrał z ŁKS Łódź 12-2!

58 min. Blisko kolejnej bramki Oskar Uniszewski

57 min. Paweł Leszczuk – uderzenie z woleja z pierwszej piłki! 12-2!

52 min. Oskar Uniszewski! F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-E uderzenie z dystansu! 11-2!

50 min. Uderzenie gracza ŁKS i poprzeczka!

49 min. Antoni Eksman podał do Bartłomieja Odrzywolskiego i mam kolejną bramkę! 10-2!

47 min. ŁKS próbował bezpośrednio z rzutu wolnego, ale pewnie piłkę złapał Maciej Pstrokoński!

46 min. Antoni Eksman i mamy 9-2 dla APN!

45 min. Jakub Szczepański po podaniu od Antoniego Eksmana zdobywa bramkę na 8-2!

42 min. Ależ bramkarz ŁKS jest w formie! Gdyby nie on wynik wyglądałby zdecydowanie gorzej dla ŁKS…

41. min Antoni Eksman próbował z bliskiej odległości, jednak i tym razem dobrze spisal się bramkarz ŁKS!

Koniec drugiej tercji

40 min. Filip Vervoort z dystansu – broni bramkarz ŁKS

39 min. APN oddał kilka strzałów na bramkę jednak ostatecznie piłka nie wpadła do siatki.

38 min. ŁKS zdobywa drugiego gola w meczu. 7-2

37 min. Bartosz Kopański uderzył minimalnie obok słupka bramki ŁKS.

28 min. Strzelał Odrzywolski – bramkarz ŁKS popisał się świetną interwencją jednak do piłki dopadł Antoni Eksman. Efekt? 7-1!

27 min. APN chciał szybko odpowiedzieć. Uderzenie Odrzywolskiego z najwyższym trudem wybronił bramkarz ŁKS.

26 min. Honorowe trafienie dla ŁKS po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego! 6-1!

25 min. Antoni Eksman dokłada gola! 6-0!

25 min. Obrońca ŁKS podał piłkę Bartłomiejowi Odrzywolskiemu, który nie marnuje takich prezentów! 5-0 dla APN!

24 min. Uderzenie Antoniego Eksmana obok bramki

21 min. Od razu składna akcja APN, jednak Bartłomiej Odrzywolski uderzył w boczną siatkę!

20 min. Koniec pierwszej tercji.

18 min. Zamieszanie pod bramką APN, ale znów pewnie nasz bramkarz.

16 min. Uderzenie z dystansu ŁKS – broni Maciej Pstrokoński!

11 min. Mecz rozgrywany jest w systemie 3 x 20 minut.

10 min. Ależ uderzenie Jakuba Szczepańskiego! Bramkarz bez szans! 4-0!

9 min. Pierwsze uderzenie ŁKS. Broni Maciej Pstrokoński. Po chwili znów zamieszanie w polu karnym i znów dobrze interweniował nasz bramkarz.

8 min. Mecz ogląda 50 osób.

5 min. Bartłomiej Odrzywolski i 3-0! Tym razem po indywidualnej akcji!

4 min. Bartłomiej Odrzywolski zdobywa drugiego gola. Nasz napastnik skutecznie wykończył podanie Antoniego Eksmana! 2-0

3 min. Nasi zawodnicy nie schodzą z połowy ŁKS…

1 min. Mecz ledwo się zaczął, a już APN obejmuje prowadzenie! Gola dla naszego zespołu zdobył Bartłomiej Odrzywolski! 1-0