APN 2006: Udana inauguracja rundy wiosennej

APN Rocznik 2006 pokonał ŁKS Łódź w meczu wyjazdowym i udanie rozpoczął rundę wiosenną ligi Orlik E1.

Nasi adepci wznawiali sezon po przerwie zimowej meczem z bardzo wymagającym przeciwnikiem. ŁKS nieustannie dążył do zwycięstwa. Jeszcze 15 minut przed końcem meczu APN przegrywał z gospodarzami 1-3. W końcowym fragmencie gry nasi zawodnicy pokazali ogromny charakter. Walczyli do końca o osiągnięcie korzystnego rezultatu i taka postawa pozwoliła wywieźć z Łodzi trzy punkty. Naszej drużynie za takie podejście należą się duże słowa uznania.

APN 2006
ŁKS Łódź – APN Piotrków Trybunalski 3-4
Bramki:
Antoni Eksman (trzy), Igor Szafranek
Kadra APN 2006: Aleksander Świderski, Maksym Kozłowski, Igor Mielczarski, Filip Rogoziński, Kacper Kiełkiewicz, Oskar Uniszewski, Mikołaj Błaszczyk, Paweł Ryżewski, Antoni Eksman, Igor Szafranek.

W najbliższą niedzielę (9 kwietnia) APN zmierzy się z Jutrzenką Bychlew. Dzień wcześniej w meczach kontrolnych nasz zespół zagra z Zagłębiem Lubin oraz Parasolem Wrocław.

***

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej APN 2006 rozegrał kilka sparingów. Oto ich wyniki:

APN Piotrków Tryb. – Jutrzenka Bychlew 13:0
APN Piotrków Tryb. – Legia Warszawa 2:11
APN Piotrków Tryb. – GLKS Andrespolia 4:1
APN Piotrków Tryb. – Korona Kielce 1:6
APN Piotrków Tryb. – Lechia Tomaszów 2:2 oraz 0:4

Kadrę APN 2006 w rozgrywkach ligowych Orlik E1 tworzą: Aleksander Świderski, Piotr Kiełbik, Filip Vervoort, Jakub Szczepański, Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Krzysztof Szyjkowski, Oskar Uniszewski, Bartłomiej Odrzywolski, Krystian Dimen, Maksym Kozłowski, Marcin Moliński, Kacper Kiełkiewicz, Mikołaj Gawłowski, Mikołaj Błaszczyk, Paweł Ryżewski, Filip Rogozinski, Igor Szafranek, Maciej Pstrokoński.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}