APN 2006: Wysoka porażka z Lechią Tomaszów

Nasi adepci z rocznika 2006 przegrali z Lechią Tomaszów Mazowiecki w ramach rozgrywek ligowych Orlik E1.

To nie było udane spotkanie dla naszych graczy. Są jednak czasem takie spotkania, w których wysoki poziom utrzymuje się przez kilkanaście minut meczu, a potem nagle coś przestaje się układać. Nasza drużyna po całkiem udanych pierwszych 20 minutach meczu w szybkim tempie straciła pięć goli z rzędu. Taki przebieg spotkania sprawił, że ciężko było wrócić do dyspozycji z pierwszych minut. Nasi gracze próbowali atakować tym samym narażając się na szybkie kontry gospodarzy, którzy w tym meczu byli zespołem lepszym i zasłużenie wygrali.

Liga Orlik E1
Lechia Tomaszów – APN 12:2
Bramki:
Mikołaj Błaszczyk (dwie)
Kadra APN: Jakub Szczepański, Filip Rogoziński, Pawel Ryżewski, Antoni Eksman, Piotr Kiełbik, Mikolaj Błaszczyk, Kacper Kiełkiewicz, Filip Vervoort, Igor Mielczarski.
Trener: Michał Sikorski.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}