APN 2008 piąty w turnieju „Marszałkowo-Diamentowo-Sportowo” w Zduńskiej Woli

Nasi zawodnicy z rocznika 2008 zajęli 5 miejsce w turnieju „Marszałkowo-Diamentowo-Sportowo, który został rozegrany w Zduńskiej Woli. 

APN 2008 raz zremisował, raz przegrał i odniósł 4 zwycięstwa. Nasz zespół zajął piąte miejsce w klasyfikacji końcowej, ale po kolei.

Zawody rozpoczęły się od udziału w pierwszej fazie grupowej. Dwie najlepsze drużyny z grup (czerwonej i białej) awansowały do grupy złotej. Pozostałe dwie z grup rywalizowały w grupie srebrnej.

Nasz zespół w pierwszym meczu grupowym zmierzył się z Kaliszaninem Kalisz. W tym spotkaniu to rywal okazał się zespołem o jedną bramkę lepszym wygrywając 3-2. W drugim spotkaniu grupowym APN zremisował z Lechią Tomaszów 1-1, zaś w ostatnim meczu grupowym nasi adepci pokonali SMS Łódź 3-1. W grupie białej APN zajął trzecie miejsce – za Kaliszaninem Kalisz i Lechią Tomaszów.

Wyniki grupa biała:
APN – Kaliszanin Kalisz 2:3
Bramki: Juszczyński, Jakubik

APN – Lechia Tomaszów 1-1
Bramka: Jakubik

APN – SMS Łódź 3-1
Bramki: Antoni Żerek (trzy)

W grupie srebrnej nasi piłkarze okazali się już bezkonkurencyjni. Wygrali wszystkie spotkania – z Jutrzenką Bychlew, SMS Łódź i Widzewem Łódź.

Wyniki grupa srebrna
APN – Jutrzenka Bychlew 1:0
Bramka: Małecki

APN – SMS Łódź 3-0
Bramki: Juszczyński, Małecki, Gawin

APN – Widzew Łódź 4-0
Bramki: Juszczyński (dwie), Szafranek, Jakubik)

Najlepszym graczem APN został wybrany Adrian Juszczyński.

Kadra APN 2008: Nowakowski, Stępień, Markiewicz, Gawin, Mazerant, Juszczyński, Szafranek, Małecki, Wikliński, Jakubik, Żerek.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}