APN 2009 i 2010 po pierwszym turnieju ligi klubów partnerskich Legii Warszawa

Podopieczni trenera Marka Rękorajskiego po raz pierwszy wystąpili w lidze klubów partnerskich Legii Warszawa. Rozgrywki ligowe prowadzone są w formie turniejów rozgrywanych co kilka tygodni.

Oprócz APN w lidze klubów partnerskich występują APN Ostrołęka, Ursus Warszawa, Varsovia Warszawa, SEMP Warszawa i oczywiście gospodarz – Legia Warszawa.
APN 2009 i APN 2010 w ramach ligi będą wyjeżdżać do Warszawy co kilka tygodni. Turnieje rozgrywane są w systemie każdy z każdym. W trakcie zawodów nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa. Wszystkie mecze traktowane są jako gry kontrolne. Dzięki takiemu rozwiązaniu młodzi zawodnicy mają stworzone odpowiednie warunku do gry na tym etapie wiekowym.

Mimo, że był to pierwszy turniej naszych adeptów w lidze klubów partnerskich to zaprezentowali się korzystnie pod względem umiejętności indywidualnych.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}