APN I zwycięzcą turnieju APN CUP 2015 dla rocznika 2003!

APN2003_APNCUP2015_grudzienPo emocjonującej serii rzutów karnych APN I w finale pokonał Włókniarz Pabianice I 1-0 i zajął pierwsze miejsce w turnieju APN CUP 2015 dla rocznika 2003 rozegranym w Moszczenicy.

FAZA GRUPOWA

Grupa A:
APN I – Atom Łódź 2:1
APN III – FPSA Łódź 0-1
APN I – Włókniarz Pabianice I 2:1
APN III – Atom Łódź 1:1
Włókniarz Pabianice I – FPSA Łódź 1:0
APN I – APN III 0:1
Atom Łódź – FPSA Łódź 0:0
APN III – Włókniarz Pabianice I 0:1
APN I – FPSA Łódź 1:0
Włókniarz Pabianice I – Atom Łódź 1:0

Tabela Grupa A
1. APN I Piotrków Tryb. 9 pkt (lepszy bilans) – awans do półfinałów
2. Włókniarz Pabianice I 9 pkt – awans do półfinałów
3. FPSA Łódź – 4 pkt (lepszy bilans)
4. APN III (2004) Piotrków Tryb. – 4 pkt
5. Atom Łódź 2 pkt

Grupa B:
APN II – Włókniarz Pabianice II 6:0
Włókniarz Moszczenica  – RAP Radomsko 1:0
APN II – Akademia Futbolu Tomasza Hajto 0:1
Włókniarz Pabianice II – RAP Radomsko 0:3
Włókniarz Moszczenica –  Akademia Futbolu Tomasza Hajto 0:0
APN II – RAP Radomsko 4:0
Włókniarz Moszczenica – Włókniarz Pabianice II 3:0
Akademia Futbolu Tomasza Hajto – RAP Radomsko 0:0
Włókniarz Pabianice II – Akademia Futbolu Tomasza Hajto 0:4
APN II – Włókniarz Moszczenica 0:0

Tabela Grupa B
1. Akademia Futbolu Tomasza Hajto Łódź – 8 pkt (lepszy bilans)
2. Włókniarz Moszczenica – 8 pkt
3. APN II Piotrków Tryb. – 7 pkt
4. RAP Radomsko – 4 pkt
5. Włókniarz Pabianice II – 0 pkt

FAZA PUCHAROWA

Mecz o 9 miejsce
Włókniarz Pabianice II – Atom Łódź 0:2

Mecz o 7 miejsce
APN III – RAP Radomsko 2:0

Mecz o 5 miejsce
APN II – FPSA Łódź 0:0 rzuty karne 2:3

Półfinał I
APN I – Włókniarz Moszczenica 1:0

Półfinał II
Włókniarz Pabianice I – Akademia Futbolu Tomasza Hajto 2:0

Mecz o 3 miejsce
Włókniarz Moszczenica – Akademia Futbolu Tomasza Hajto 4:0

Finał
APN I – Włókniarz Pabianice I 0:0 rzuty karne 1:0


Końcowa klasyfikacja APN CUP 2015 Rocznik 2003
1. APN I Piotrków Trybunalski

2. Włókniarz Pabianice I
3. Włókniarz Moszczenica
4. Akademia Futbolu Tomasza Hajto
5. FPSA Łódź
6. APN II Piotrków Trybunalski
7. APN III (Rocznik 2004) Piotrków Trybunalski
8. RAP Radomsko
9. Atom Łódź
10. Włókniarz Pabianice II

Najlepszy bramkarz turnieju: Miłosz Rogalewicz (Włókniarz Pabianice I)
Król Strzelców: Hubert Klimczyk (APN II) – 4 gole
Najlepszy zawodnik: Eryk Maciołek (APN I)

Gratulacje dla zawodników wszystkich drużyn!

Kolejne turnieje APN CUP już niebawem. Najbliższy odbędzie się 9 stycznia 2016 r. dla rocznika 2006!

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}