APN Piotrków klubem partnerskim Legii Warszawa 

APN Piotrków został pierwszym klubem partnerskim Legii Warszawa w województwie łódzkim. Szeroko zakrojona współpraca rozwijana będzie na płaszczyźnie sportowej, szkoleniowej, promocyjnej i marketingowej. 

Projekt Kluby Partnerskie Legii Warszawa powstał w sezonie 2013/14. Obecnie inicjatywa funkcjonuje w pięciu klubach: Ursusie Warszawa, SEMP Warszawa, Varsovii Warszawa, Drukarzu Warszawa i Legionovii Legionowo. Teraz do projektu dołącza także APN Piotrków Trybunalski.

W ramach współpracy Legia Warszawa obejmie stałą obserwacją wszystkich zawodników APN Piotrków Trybunalski. Dodatkowo wyróżniający się gracze naszej akademii, którzy nie ukończyli 12 roku życia będą reprezentowali Legię Warszawa w największych turniejach w Polsce i za granicą za sprawą projektu Reprezentacja Legii Warszawa.

Do Legii z APN przeprowadzane będą także definitywne i czasowe transfery wyróżniających się zawodników APN, którzy ukończą 12 rok życia.

Współpraca dotyczyć będzie także sztabu szkoleniowego. Trenerzy APN będą pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą metodologii szkolenia, a także  rozwijać umiejętności w zakresie standardów wychowawczo-organizacyjnych oraz zasad prowadzenia profesjonalnej akademii piłkarskiej szkolącej dzieci i młodzież.

– Poprzez nową, odświeżoną formułę projektu Klubów Partnerskich Legii Warszawa chcemy położyć jeszcze większy nacisk na współpracę z innymi Klubami i przede wszystkim realnie docenić ich wkład w rozwój najmłodszych zawodników. Doskonale wiemy w jaki sposób pracuje APN Piotrków Trybunalski, postaramy się ze swojej strony pomóc jeszcze bardziej rozwinąć się temu Klubowi, a najbardziej zaangażowanym zawodnikom umożliwić kontynuowanie rozwoju już w Warszawie. Cieszymy się, że APN zaufał nam w kwestii współpracy, a to w którym kierunku się ona rozwinie zależy już tylko i wyłącznie od nas. – wyjaśnia Kamil Wojkowski, trener koordynator U10-U11 oraz koordynator Klubów Partnerskich.

Tworząc APN od podstaw nieustannie zależy nam zarówno na stałym i regularnym podnoszeniu jakości szkoleniowej jak i organizacyjnej. Dostrzeżenie naszej pracy przez Legię Warszawa i nawiązanie oficjalnej współpracy to dla nas wyróżnienie i możliwości rozwoju. Od teraz każdy z adeptów APN staje przed dużą szansą, by dzięki rzetelnej pracy na treningach móc swoją piłkarską przyszłość kształtować w jednym z największych polskich klubów – podsumowuje Michał Sikorski z APN Piotrków Trybunalski.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}