APN po turnieju Widok Cup

APN Piotrków Trybunalski wziął udział w turnieju Widok Cup dla rocznika 2005. Nasz zespół wystąpił głównie w składzie złożonym z zawodników z młodszego rocznika 2006.

Dwudniowy turniej w Skierniewicach rozpoczął się od rozgrywek grupowych. Nasz zespól rozlosowany został do grupy B.

APN co prawda nie wywalczył awansu do ćwierćfinałów ale zaprezentował się korzystnie i swojej szansy mógł szukać w meczach barażowych o awans do ćwierćfinału, które zaplanowano na drugi dzień turnieju.

Wyniki grupa B

APN – Talent Białystok 0-4

APN – Piast Piastów 2-1
Bramki: Bartłomiej Odrzywolski, Antoni Eksman

APN – Dwunastka Włocławek 4-1
Bramki: Bartłomiej Odrzywolski (dwie), Paweł Leszczuk, Mikołaj Błaszczyk

APN – Widok Skierniewice 0-2

APN – RAP Radomsko 1-4
Bramka: Bartłomiej Odrzywolski

W barażach zabrakło naprawdę niewiele. O tym kto awansuje musiały zdecydować rzuty karne, gdyż mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 3-3. W serii rzutów karnych lepiej zaprezentowali się zawodnicy AP Żyrardów i to oni awansowali.

Baraż o ćwierćfinał:
APN – AP Żyrardów 3-3 (karne 1-2)
Bramki: Antoni Eksman (dwie), Mikołaj Nowak

Według zasad turnieju drużyny, które nie awansowały do ćwierćfinału miał rozegrać półfinały o dalsze miejsca. Nasz zespół pokonał drużynę Widoku Skierniewice i tym samym zmierzył się w meczu o 9 miejsce w turnieju z Piastem Piastów.

Tym razem nasz zespół uległ rywalowi i ostatecznie zakończył turniej na 10 miejscu.

Półfinał o 9 miejsce
APN – Widok Skierniewice 2006 4-1
Bramki: Antoni Eksman (trzy), Bartłomiej Odrzywolski

Mecz o 9 miejsce
APN – Piast Piastów 2-5
Bramki: Antoni Eksman, Bartłomiej Odrzywolski

Kadrę APN tworzyli głównie zawodnicy z rocznika 2006 przy wsparciu trzech graczy z rocznika 2005. Już za tydzień drużyna APN 2006 ponownie weźmie udział w turnieju Widok Cup, jednak tym razem rywalizować będzie z rówieśnikami.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}