Bartosz Błaszczyk rozpoczyna kurs UEFA A

Sztab szkoleniowy APN stale się rozwija. W najbliższym czasie kurs UEFA A rozpocznie Bartosz Błaszczyk!

Jeśli Bartosz Błaszczyk pozytywnie przejdzie kurs stanie się trzecim trenerem w APN Piotrków Trybunalski z licencją UEFA A. Do tej pory tę licencję w APN posiadają trenerzy: Andrzej Orszulak i Michał Sikorski.

– Trenowanie dzieci to duża frajda, ale też odpowiedzialność. W znacznym stopniu to od trenera zależy jak każdy adept wykorzysta swój potencjał. Aby swoje obowiązki wykonywać coraz lepiej trzeba stale się rozwijać, poznawać nowe metody treningu, ale także stale poprawiać umiejętności psychologiczne. W akademii stykamy się z wieloma charakterami. Do każdego z nich trzeba podejść umiejętnie, a zarazem indywidualnie. Dlatego zdecydowałem się na kurs UEFA A i cieszę się, że władze APN pomogły mi w realizacji tego celutłumaczy trener Błaszczyk.

Trener Błaszczyk w APN odpowiada za trening roczników 2004 i 2005.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}