Dobre rezultaty w Hajto ZINA Cup 2015!

APN TEAM 1&2 17-01-2015APN I i II z rocznika 2006 zaprezentowały się bardzo korzystnie podczas turnieju Hajto Zina Cup 2015. Indywidualna nagroda trafiła do rąk Pawła Leszczuka z APN!

APN I rywalizację grupową zakończył na pierwszym miejscu w tabeli. W pokonanym polu nasi piłkarze zostawili takie drużyny jak: Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Akademia Futbolu Hajto oraz Włókniarz Pabianice.

APN II po pełnej zaangażowania i walki rywalizacji zajął w tabeli grupy trzecie miejsce.

Do półfinału APN I przystąpił niezwykle zmotywowany. Przełożyło się to ogromną przewagę w meczu, jednak jak to w piłce nożnej bywa, aby wygrać trzeba strzelić gola. Naszym zawodnikiem w regulaminowym czasie się to nie udało i dlatego zarządzono rzutu karne. W nich lepsi okazali się gracze Polonii Warszawa i to ten zespół awansował do finału.

W meczu o awans do gry o 5 miejsce w turnieju APN II wyraźnie pokonał zespół Włókniarza Pabianice. W meczu decydującym o 5 miejscu APN II odniósł zwycięstwo nad Football Academy Łódź.

APN I tymczasem w spotkaniu o 3 miejsce w zawodach pokonał Akademię Futbolu Tomasza Hajto.

Decyzją trenerów wszystkich zespołów indywidualna nagroda dla najbardziej wyróżniającego się zawodnika turnieju została przyznana piłkarzowi APN Pawłowi Leszczukowi. 

Słowa uznania należą się także Maćkowi Pstrokońskiemu, który w całym turnieju nie wpuścił ani jednej bramki.

Serdeczne gratulacje dla całej kadry APN!

Kadry:
APN Piotrków I: Maciej Pstrokoński, Wiktor Błaszczyk, Filip Vervoort, Jakub Szczepański, Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Mikołaj Błaszczyk.
APN Piotrków II: Oskar Wlaźniak, Oskar Uniszewski, Igor Mielczarski, Piotr Kiełbik, Filip Rogoziński, Paweł Ryżewski, Bartosz Kopański.

Trener: Michał Sikorski.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}