Drugie zwycięstwo APN na obozie w Uniejowie!

5_ogolneAPN 2006 rozegrał drugi sparing podczas obozu w Uniejowie. Nasi piłkarze znów zagrali z Termami Uniejów, jednak w drużynie rywali wystąpili zawodnicy z rocznika 2004. Mimo to APN odniósł przekonywujące zwycięstwo!

APN zaprezentował dobry, zespołowy futbol. Mimo, że drużyna rywali składała się z zawodników starszych o dwa lata od naszych graczy to na boisku zdecydowanie lepiej spisał się APN.

Nasz zespół wygrał 13-2 po dwóch golach Bartłomieja Odrzywolskiego, Antoniego Eksmana, Mikołaja Błaszczyka, Oskara Uniszewskiego i jednym Jakuba Szczepańskiego, Pawła Leszczuka, Filipa Vervoort’a, Bartosza Kopańskiego oraz Pawła Ryżewskiego.

W piątek (7 sierpnia) nasi zawodnicy zakończą obóz, a do Uniejowa uda się druga grupa składająca się  z roczników 2003, 2004 i 2005.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}