Dzień Dziecka 2015


2008 dzien dzieckaPowoli sezon 2014/15 dobiega końca. 6 czerwca wraz z rodzicami zorganizowaliśmy piknik podczas którego nie zabrakło sportowych emocji!

Jak na akademię piłkarską przystało nawet w trakcie pikniku z okazji dnia dziecka nie zaprzepaściliśmy okazji do aktywnego spędzenia czasu. Sztab szkoleniowy przygotował boiska dla wszystkich roczników. Nasi adepci rozgrywali spotkania między sobą, zaś w przerwach ładowali energię przysmakami z grilla, które przygotowywali rodzice. Z tego miejsca pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie.

Na koniec pikniku w szranki z zawodnikami APN stanęli rodzice. Ogromną determinację i chęć zwycięstwa było widać w każdej drużynie. W końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni. 🙂

Rok szkolny się kończy. Treningi w APN w sezonie 2014/15 także dobiegają końca. Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za chęć stawania się lepszym z każdym treningiem. W przyszłym roku przed nami kolejne cele i wyzwania! Trenujcie sumiennie! Dbajcie o formę także w okresie przerwy międzysezonowej!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}