Finały wojewódzkie Deichmann 2015 w kategorii U-11

apn 2004 deichmannHolandia zakończyła rywalizację na ćwierćfinale zaś Hiszpania na 1/32 finałów wojewódzkich Minimistrzostw Deichmann 2015.

Zwycięzcą finałów województwa łódzkiego w kategorii U-11 została drużyna Walii (Widzew Łódź).

Podsumowanie Holandia U-11

Holandia w ćwierćfinale minimalnie uległa drużynie ŁKS Łódź (Włochy). Łodzianie ostatecznie w turnieju zajęli 2 miejsce.

Mimo zakończenia udziału w turnieju na ćwierćfinale nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W spotkaniu z Włochami zabrakło trochę szczęścia, zaś o klasie rywali świadczy pozycja, którą ŁKS zajął na koniec finałów.

1/16 finału

Holandia – Francja 8-2
Bramki:
Jan Jakubczak (trzy), Bartosz Sitarz (dwie), Marcel Żegota, Wiktor Dajcz, Dawid Kowalski

Wiktor Dajcz – 2

Skład: Eryk Maciołek, Dawid Kowalski, Jan Jakubczak, Bartosz Sitarz, Marcel Żegota, Jakub Ryżewski, Filip Kucharczyk, Wiktor Dajcz, Patryk Cichosz, Michał Michalczyk.

Trener: Bartosz Błaszczyk

Podsumowanie – Hiszpania U-11

Nasi gracze ostatecznie udział w zawodach zakończyli na fazie 1/16 finału przegrywając ze Szwecją. Wcześniej ograli Chile 4-0. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie został Igor Kucharczyk z czterema golami na koncie.