Garść informacji przed sezonem 2014/15

APN Piotrków przedstawia kilka niezbędnych informacji, które powinien znać każdy zawodnik oraz jego rodzic. Realizowana przez nas filozofia już teraz pozwala rywalizować z najlepszymi klubami w Polsce.

W sezonie 2014/15 żaden rocznik APN Piotrków nie będzie zgłoszony do rozgrywek ligowych. Najstarsza grupa rozpocznie rywalizację w lidze od kolejnego sezonu – 2015/16.

Obecny sezon będzie składał się z trzech niezwykle ważnych obszarów: trening, udział w sparingach oraz turniejach towarzyskich.

W zdecydowanej większości zaplanowanych meczów kontrolnych oraz turniejów występować będą wszyscy zawodnicy akademii z danego rocznika. Aby jednak otrzymać miejsce w kadrze na prestiżowe turnieje ogólnopolskie oraz międzynarodowe zawodnicy muszą stale rywalizować o nie na treningach, wykazując się sumiennością, zaangażowaniem i systematycznością.

Wywalczenie miejsca w kadrze – bez względu na fakt czy będzie to mecz sparingowy czy prestiżowy turniej musi stać się codziennością dla zawodników. Tylko w ten sposób można szlifować niezłomny charakter i duszę sportowca.

Trenerzy wybierając kadrę na turniej kierują się trzema kryteriami. Są to poziom wyszkolenia, regularna obecność na treningach oraz zaangażowanie podczas ćwiczeń. Wyróżniający się zawodnicy w tych elementach będą powoływani na międzynarodowe i ogólnopolskie turnieje.
Filozofia APN Piotrków nie polega na jak najszybszym wprowadzaniu młodych piłkarzy do rozgrywek ligowych. Wyznajemy inną zasadę. Zawodnicy APN Piotrków mimo, że nie uczestniczą w regularnych rozgrywkach są zapraszani na testy do najlepszych akademii piłkarskich w Polsce (m.in. Legii Warszawa). Nasza kadra trenerska doskonale zdaje sobie sprawę, że do osiągnięcia pewnego wieku – najważniejsze są stałe postępy w grze, a nie wynik meczu. Konsekwentnie realizujemy plan, który jako akademia przed sobą nakreśliliśmy.

Tylko rzetelna i regularna praca zaprowadzi Was na szczyt! Tak więc widzimy się na następnym treningu! 🙂 Regenerujcie siły!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}