Jak ubrać się na trening, gdy pogoda nie jest najlepsza

Nadeszła jesień, a co za słoneczne dni coraz częściej ustępują pochmurnym i deszczowym z silniejszymi powiewami deszczu. To jednak nie powód, by rezygnować z treningu! Wystarczy odpowiednio się ubrać.
– Drodzy Rodzice. Chciałbym przypomnieć, że choć pogoda obecnie nie rozpieszcza naszych zawodników to nie powód, byśmy rezygnowali z treningów na świeżym powietrzu – tłumaczy trener Marek Rękorajski. – Wystarczy odpowiednio ubrać się na trening. Pamiętajmy, żeby dzieci zawsze miały ze sobą dres, czapkę, koszulkę termoaktywną i komin, który ochroni przed wiatrem. Aby Wasze pociechy robiły nieustanne postępy, musimy jak najdłużej grać na trawiastych boiskach nawet, gdy za oknem pogoda nie jest idealna. Warto hartować naszych chłopców i przejmować się małymi opadami deszczu.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2017/09/1-www-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}