Kolejny bardzo dobry mecz APN rocznik 2009!

APN 2009 rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Piotcovii Piotrków Trybunalski. Trener Marek Rękorajski po meczu wyróżnił Antoniego Żerka, Jakuba Jakubika i Tobiasza Kopkę.

Nasz zespół szybko zdominował rywala i narzucił swój styl gry. Element piłkarski, który szczególnie imponował w grze naszych podopiecznych to gra jeden na jeden w akcjach ofensywnych jak i w obronie. Trener Marek Rękorajski po meczu wyróżnił trzech graczy. Antoniego Żerka i Jakuba Jakubika, którzy strzelili po siedem bramek oraz debiutującego w zespole na pozycji bramkarza Tobiasza Kopkę.

Kadra: Tobiasz Kopka, Olaf Szafranek, Piotr Adaczyński, Maksym Kaczmarek, Maciej Nowak, Antonik Żerek, Jakub Jakubik, Maksymilian Kuśmierczyk, Kacper Misztela.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2017/09/glowna-apn2009.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}