Konsul z Ukrainy wizytował APN Piotrków

Konsul Marek Zapór z Konsulatu w Łucku na Ukrainie wraz z Cezarym Bedką, prezesem fundacji „Niedaleko” spotkał się z władzami APN oraz zawodnikami naszej akademii. To początek współpracy, dzięki której drużyna APN wyjedzie na zgrupowanie na Ukrainę.

Konsul Marek Zapór w towarzystwie prezesa APN Arkadiusza Sikorskiego, prezesa fundacji „Niedaleko” Cezarego Bedki oraz prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Stanisława Sipy odwiedził Stadion Miejski i obserwował trening zawodników APN Piotrków Trybunalski. Konsul Marek Zapór przed wizytą na Stadionie Miejskim spotkał się m.in. z wiceprezydentem Piotrkowa Anderzejem Kacperkiem, by omówić także inne inicjatywy, niezwiązane  ze sportem.

Wizyta konsula w Piotrkowie ma związek z nawiązaniem współpracy między APN, a drużynami ukraińskimi, których efektem będą wzajemne zgrupowania. W pierwszej kolejności na Ukrainę w sierpniu br. wyjedzie drużyna APN. W następstwie do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie Wołyń Łuck.

W trakcie pobytu APN na Ukrainie nasz zespół rozegra mecze sparingowe z klubami ukraińskiej Ekstraklasy: z Karpatami Lwów i Wołyniem Łuck.

Wzajemne zgrupowania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą raz do roku.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}