Liga F1: APN 2008 Piotrków Tryb. 5-7 Warta Sieradz [FOTORELACJA]

Nasi młodzi adepci po bardzo emocjonującym spotkaniu ostatecznie ulegli drużynie Warty Sieradz w meczu rozgrywek ligowych F1 Żak. Nasz zespół mimo porażki zaprezentował ogromną wolę walki walcząc do ostatnich sekund o osiągnięcie korzystnego rezultatu. Taka postawa zasługuje na wielkie uznanie. 

Nie zawsze można wygrać. Ale nigdy nie wolno się poddawać. Nawet jak odrobienie strat bramkowych wydaje się niemożliwe. Nasi chłopcy z rocznika 2008 mimo, iż na kilka minut przed końcem meczu przegrywali 4-6 podjęli próbę walki co poskutkowało zdobyciem kontaktowej bramki. Walcząc z całych sił o osiągnięcie remisu atakowali coraz większą liczbą graczy. Jedna z kontr gości zakończyła się powodzeniem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-7.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}