Mini Mistrzostwa Deichmann: 4 seria gier

Trwają Mini Mistrzostwa Deichmann, w którym występują trzy zespoły APN. To drugi zaraz po turnieju Tymbarka największy turniej w Polsce.

APN występuje w turnieju po raz trzeci. W poprzednim sezonie drużyna U-9 dotarła do wielkiego finału turnieju, który odbył się w Wałbrzychu pod koniec czerwca, natomiast drużyna U-11 zakończyła turniej na ćwierćfinale, w którym nasz zespół minimalnie uległ drużynie ŁKS Łódź. 2 lata temu także w ćwierćfinale na drodze drużyny U-11 (Rocznik 2003) stanął ŁKS.

Udział w tak prestiżowym turnieju daje zawodnikom APN Piotrków możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia oraz stałego podnoszenia umiejętności. W Mini Mistrzostwach Deichmann każda zgłoszona drużyna posiada występuje pod nazwą określonej reprezentacji narodowej i w jej barwach gra w turnieju.

W ten weekend odbędą się mecze 4 serii gier.

Nasze drużyny w turnieju Deichmann w tym sezonie:

Chile (rocznik 2006): Świderski, Ryżewski, Rogoziński, Eksman, Szczepański, Leszczuk, Vervoort, Odrzywolski, Gawłowski.
Meksyk (rocznik 2006): Nowakowski, Kiełkiewicz, Pstrokoński, Mielczarski, Błaszczyk M, Uniszewski, Szyjkowski, Kiełbik, Cieślak.
Chorwacja (rocznik 2005): Mielczarek, Gaj, Kacprzyk, Nowak, Skoczylas, Kucharczyk, Klauz, Gala, Wiśniewski, Tobiasz.
W najbliższej kolejce nasze drużyny będą osłabione brakiem zawodników, z powodu rozpoczęcia lub rocznicy komunii.
8 maja, 4 kolejka Deichmann eliminacje łódzkie
ul. Kosynierów Gdyńskich Łódź godz. 8:00
Chile – Czechy
Chile – Anglia
Meksyk – Grecja
Meksyk – Belgia
Meksyk – Polska
Chorwacja – Czechy
Chorwacja – Anglia
Chorwacja – Grecja
Chorwacja – Peru

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}