Oddaj głos na projekt obywatelski „Nasze dzieci naszą przyszłością”!

budzet-obywatelskiKącik dla małego piłkarza – to główny cel projektu obywatelskiego „Nasze dzieci naszą przyszłością”. Głosowanie trwa do 13 września. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy, która może wzbogacić bazę sportową Stadionu Miejskiego przy ul. Żwirki 6.

O projekcie

Pomysł zakłada budowę trzech boisk do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żwirki 6. Boiska mają służyć najmłodszym dzieciom do zajęć treningowo-rekreacyjnych. Zarówno tym, którzy na co dzień trenują w klubach sportowych oraz tym, którzy nie są zrzeszeni w piotrkowskich drużynach. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

W Piotrkowie Trybunalskim nie ma obecnie miejsca, które skierowane byłoby głównie dla najmłodszych dzieci. Projekt zakłada, aby już dzieci w wieku przedszkolnym mogły korzystać z bazy sportowej dostoswanej do ich potrzeb. W którym będą traktowani priorytetowo.

Głosowanie na projekty obywatelskie już się rozpoczęło i potrwa do 13 września br. Głosować może każdy mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który ukończył 16 rok życia i jest zameldowany na terenie miasta. Dokonać wyboru można przez Internet – na stronie www.piotrkowianiedecyduja.pl po wcześniejszym zalogowaniu się.

Osoby nieposiadające komputera mogą zagłosować w budynkach Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 oraz Pasaż Rudowskiego 10 w dni robocze w godzinach 7.30-17.00.

Ostatniego dna głosowania (13 września) w godzinach 8.00-20.00 w każdym rejonie miasta otwarte zostaną lokalne, gdzie również będzie można oddać głos:

Rejon I – Przedszkole Samorządowe nr 11, ul. Mickiewicza 98/102.
Rejon II – II Liceum Ogólnokształcące, ul. Żeromskiego 11.
Rejon III – Przedszkole Samorządowe nr 20, ul. Paderewskiego 1A.
Rejon IV – Przedszkole Samorządowe nr 24, u. Topolowa 14A.

Przypominamy, że każdy uprawniony obywatel miasta może oddać jeden głos na projekt z całego terenu miasta. Oznacza to, że głosując nie trzeba już ograniczać się do rejonu, w którym się mieszka.

Projekt „Nasze dzieci naszą przyszłością”, którego celem jest budowa kąciku małego piłkarza jeśli zyska uznanie mieszkańców zostanie zrealizowany w rejonie II.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}