Oficjalnie: Adam Dębiński zawodnikiem Legii Warszawa

Adam Dębiński z rocznika 2004 został zawodnikiem Legii Warszawa. To pierwszy transfer gracza naszej akademii do stołecznego klubu.

Adam Dębiński trenował z APN od 2014 roku. Przez pierwszy sezon odbywał w APN treningi indywidualne. Występował także w turniejach i meczach sparingowych. Od sezonu 2015/16 stale trenował i grał w drużynie z rocznika 2003.

Będąc zawodnikiem APN już w sezonie 2015/16 zwrócił uwagę przedstawicieli legii Warszawa. Był regularnie zapraszany na treningi i mecze akademii Legii.  Wraz z rozpoczęciem sezonu 2016/17 stale występuje w kadrze Łódzkiego ZPN. Adam do końca obecnych rozgrywek będzie występował w APN  na zasadzie wypożyczenia.

– Jesteśmy zadowoleni z faktu, że Adam Dębiński dołączy do Legii Warszawa. Jest to efekt długoterminowej współpracy z całym środowiskiem Adama, a przede wszystkim Klubem i Jego Rodzicami. Z naszej perspektywy, bardzo istotne jest budowanie relacji pomiędzy wszystkimi podmiotami, ponieważ najważniejsze w całym procesie jest dobro zawodnika oraz jego rozwój na poszczególnych etapach. Ze swojej strony dziękujemy APN za trud włożony w kształtowanie Adama mówi Maciej Szymański, koordynator akademii Legii Warszawa U10-U13.

– Cieszymy się, że Adam może kontynuować swój rozwój piłkarski w Legii Warszawa. To duże wyróżnienie, jednak wiemy też, że czeka go jeszcze wiele pracy, by spełnić swoje marzenia. Współpraca APN-u z Legią otwiera nowe możliwości nie tylko przed Adamem, ale również przed innymi chłopcami, którzy trenują w akademii – mówi Pani Beata Dębińska, mama Adama.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}