Piłkarskie przedszkole APN – startujemy!

apn_2009Już dziś (7 września) rozpoczynamy nowy piłkarski projekt dla najmłodszych! Zapraszamy dzieci z rocznika 2010-12!

Treningi prowadzone będą w małych – dwunastoosobowych grupach. Przed żadnym dzieckiem nie zamykamy bram naszej akademii. W piłkarskim przedszkolu znajdzie się miejsce zarówno dla chłopców jak i dziewczynek!

Celem projektu Piłkarskie Przedszkole APN jest wyzwolenie w dzieciach pasji do uprawiania sportu. Treningi prowadzone będą w formie gier i zabaw poprawiających koordynację.

Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek (7 września o godzinie 16:00) na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 12. Zajęcia poprowadzi Marek Rękorajski.

Zapraszamy na pierwszy trening! Przypominamy, że pierwsze, zapoznawcze zajęcia w naszej akademii są gratis!

Do Piłkarskiego Przedszkola APN można zapisać dziecko po treningu, albo poprzez kontakt telefoniczny z trenerem Michałem Sikorskim – nr tel. 530-773-764.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}