Piłkarskie przedszkole – harmonogram zajęć

3Najmłodsi adepci naszej akademii trenować będą dwa razy w tygodniu. Zajęcia odbywać się będą w formie gier i zabaw. Zapraszamy!

Piłkarskie Przedszkole APN skierowane jest dla dzieci z rocznika 2010-12. Najmłodsi trenować będą dwa razy w tygodniu w poniedziałki o godzinie 16.00 oraz w czwartki o godzinie 17.00 na boisku orlik przy Szkole Podstawowej nr 12.

***

Celem projektu Piłkarskie Przedszkole APN jest wyzwolenie w dzieciach pasji do uprawiania sportu. Treningi prowadzone będą w formie gier i zabaw poprawiających koordynację.

Zajęcia prowadzone będą w małych – dwunastoosobowych grupach. Przed żadnym dzieckiem nie zamykamy bram naszej akademii. W piłkarskim przedszkolu znajdzie się miejsce zarówno dla chłopców jak i dziewczynek! Treningi prowadzić będzie Marek Rękorajski.

Zapraszamy na pierwszy trening! Przypominamy, że pierwsze, zapoznawcze zajęcia w naszej akademii są gratis!

Do Piłkarskiego Przedszkola APN można zapisać dziecko po treningu, albo poprzez kontakt telefoniczny z trenerem Michałem Sikorskim – nr tel. 530-773-764.

 

 

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}