Piłkarskie przedszkole w APN!

apn szkolenie dzieci pilka noznaSezon 2015/16 to czas, który śmiało można określić jednym zdaniem – nieustannie zmieniamy się dla Was! Nowy sezon to nowe możliwości dla najmłodszych i ich rodziców, którzy nie wiedzą jeszcze jak zaszczepić chęć do aktywności ruchowej w swoich pociechach.

Piłkarskie przedszkole APN to miejsce skierowane dla dzieci z roczników 2010-12. Za trening w formie gier i zabaw odpowiadać będą trenerzy: Anna Jakubowska i Daniel Cichosz. W sprawie naboru prosimy o kontakt z Anną Jakubowską – nr. tel. 794-970-633.

I co ważne u nas nigdy nie usłyszysz, że nie ma już wolnych miejsc. Przyjmiemy każdego malucha! Nie znaczy to jednak, że wszyscy trenować będą wspólnie. Tworzymy małe grupy: maksymalnie dwunastoosobowe.

Celem projektu piłkarskie przedszkole APN  jest wyzwolenie w dzieciach pasji do uprawiania sportu, a zarazem wszechstronny rozwój sprawności fizycznej i nauczanie prawidłowych nawyków ruchowych.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}