Po pierwszej serii minimistrzostw Deichmann 2015

ogolneZ różnym szczęściem nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania w ministrzostwach Deichmann 2015. Najlepsza na razie jest Holandia U-9. Jednak do ostatecznych rozstrzygnięć jeszcze wiele może się zdarzyć.

Hiszpania U9
Nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania od bardzo trudnego rywala, gdyż pod brazylijską reprezentacją kryje się drużyna Widzewa. Nasza drużyna nie poradziła sobie z tak wymagającym przeciwnikiem przegrywając 1-5. W drugim spotkaniu Hiszpania U9 powetowała sobie niepowodzenie z pierwszego meczu wygrywając z Ukrainą 6-1.

Bramki Hiszpania U9:
Mikołaj Błaszczyk – 3
Kacper Marchlewicz – 1
Aleksander Swiderski – 1
Bartosz Kopański – 1
Maksymilian Nowakowski – 1

Wyniki
Hiszpania – Brazylia 1-5
Hiszpania – Ukraina 6-1

Holandia U9

Ta kolejka należała do Holandii! Najpierw nasi zawodnicy ograli Chorwację 3-2, a następnie Belgię 1-0. Pod belgijską reprezentacją kryła się Mazovia Tomaszów Mazowiecki – jedna z najlepszych drużyn regionu. 

Bramki Holandia U9
Paweł Ryżewski – 3
Oskar Uniszewski – 1

Wyniki
Holandia – Chorwacja (Andrespolia) 3-2
Holandia – Belgia (Mazovia) 1-0

Holandia U11

Holandia U11 rozpoczęła zmagania z lokalnym rywalem, ponieważ pod reprezentacją Bułgarii kryła się drużyna UKS Piotrcovia. Nasi zawodnicy wygrali 2-1. W drugim spotkaniu nasi podopieczni zremisowali z Australią 1-1 (Pelikan Łowicz).

Wyniki

Holandia – Bułgaria (UKS Piotrcovia) 2-1
Holandia – Australia (Pelikan Łowicz) 1-1

Bramki:
Jan Jakubczak – 1
Marcel Żegota  -1
Bartosz Sitarz – 1

Hiszpania U11

Nasza drużyna w pierwszej serii odniosła dwie porażki. Z Kolumbią (0-7) oraz z Norwegią (1-2 ). Nie ma się co jednak załamywać. Turniej trwa dalej. Będzie jeszcze szansa na rehabilitację!

Wyniki
Kolumbia – Hiszpania 7-0
Norwegia – Hiszpania 2-1

Bramki:
Igor Kucharczyk – 1

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}