Podsumowanie tygodnia APN

Prezentujemy wszystkie rezultaty spotkań drużyn APN, które odbyły się na przełomie minionego tygodnia. 

Poniedziałek:

Liga Orlik E2, 18 kolejka (rocznik 2006), godz. 18:00

Stadion Miejski w Piotrkowie Trybunalskim

APN Piotrków – Sokół Aleksandrów 13-2
Bramki:
Oskar Uniszewski (pięć), Krzysztof Szyja vel Szyjkowski (dwie), Kacper Kiełkiewicz (dwie), Igor Mielczarski, Paweł Leszczuk, Jakub Szczepański, Bartłomiej Odrzywolski.
Kadra: Aleksander Świderski, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Kacper Kiełkiewicz, Paweł Ryżewski, Maciej Pstrokoński, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Mikołaj Gawłowski, Bartłomiej Odrzywolski, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Mikołaj Błaszczyk, Filip Rogoziński.

APN 2008/09 – Lechia Tomaszów 8-11
Bramki: Adrian Juszyński (trzy), Olaf Szafranek (trzy), Szymon Małecki, Igor Gawin
Kadra: Filip Nowakowski, Damian Matyjaszczyk, Filip Stępień, Marcel Markiewicz, Krzysztof Mazerant, Igor Gawin, Maksym Kaczmarek, Szymon Małecki, Olaf Szafranek, Kacper Wikliński, Fabian Ciołkowski.

Czwartek:

Liga Młodzik D1, zaległy mecz 15 kolejki (Rocznik 2003)

Stadion Miejski w Piotrkowie godz. 17:30

APN Piotrków – UKS Concordia 1909 5-0
Bramki:
Adam Dębiński (dwie), Marcel Żegota (dwie), Sergiusz Pyszkiewicz
Kadra: Mikołaj Słowiński, Krzysztof Błaszczyk, Sebastian Ochocki, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Norbert Kowalski, Hubert Klimczyk, Adam Dębiński, Stefan Kołek, Daniel Czajkowski, Jakub Stępień, Marcel Żegota,Jan Bączkowski, Kacper Krzaczyński, Alan Lewandowski, Sergiusz Pyszkiewicz,

Sobota:

Liga Młodzik D1. 20 kolejka (Rocznik 2003)

Stadion Miejski w Piotrkowie godz. 17:00

APN Piotrków – GUKS Gorzkowice 6-1
Bramki:
Stefan Kołek, Norbert Kowalski, Alan Lewandowski, Marcel Żegota, Hubert Klimczyk, Igor Stefański
Kadra: Mikołaj Słowiński, Krzysztof Błaszczyk, Sebastian Ochocki, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Norbert Kowalski, Hubert Klimczyk, Adam Dębiński, Sergiusz Pyszkiewicz, Stefan Kołek, Kacper Krzaczyński, Alan Lewandowski, Marcel Zegota, Bartosz Sitarz, Natan Król, Jakub Ryżewski, Jan Jakubczak

Niedziela:

Liga Orlik E1 (Rocznik 2005)

Piotrków Trybunalski ul. Broniewskiego
Drużyny: APN, Polonia Piotrków, KSS Concordia, UKS Concordia 1909, Grabka Grabica
Kadra: Marcel Mielczarek, Mikołaj Nowak, Mateusz Kacprzyk, Igor Kucharczyk, Adam Gala, Bartosz Wiśniewski, Wiktor Klauz, Jakub Gaj, Kacper Skoczylas, Szymon Tobiasz.

Wyniki:

APN 2005 – UKS Concordia 6:0
Bramki: Wiktor Klauz (dwie), Szymon Tobiasz, Mikołaj Nowak, Igor Kucharczyk, Bartosz Wiśniewski

APN 2005 – Grabka Grabica 7:1
Bramki: Wiktor Klauz (trzy), Igor Kucharczyk (dwie), Mikołaj Nowak, Szymon Tobiasz

APN 2005 – Polonia Piotrków 1:5
Bramka: Wiktor Klauz

APN 2005 – KSS Concordia 2:1
Bramki: Wiktor Klauz, Igor Kucharczyk

Liga Orlik E2 (Rocznik 2006)

RTS Widzew Łódź – APN Piotrków 10-4
Bramki: Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski
Kadra: Maksymilian Nowakowski, Paweł Ryżewski, Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Oskar Uniszewski, Igor Mielczarski, Kacper Kiełkiewicz, Mikołaj Błaszczyk, Piotr Kiełbik.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}