Podsumowanie weekendu 24-25 października

apn piotrkow akademiaNasze drużyny zaprezentowały się korzystnie podczas gier rozegranych w miniony weekend. Prezentujemy wyniki osiągnięte przez APN 2003/04, APN 2005 i APN 2006.

Młodzik D1 OZPN, rocznik 2003/04

10 kolejek za nami. APN poza remisem osiągniętym w pierwszym meczu ligowym z Mazovią Rawa Mazowieckiego kontynuuje serię zwycięstw. Nasi zawodnicy są na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów. O tym kto rundę jesienną zakończy na pierwszym miejscu w tabeli zdecyduje ostatnie spotkanie ligowe. Za dwa tygodnie APN w Piotrkowie Trybunalskim podejmie obecnego lidera tabeli: PGE GKS Bełchatów.

Astoria Szczerców – APN 0-2
Bramki: Sebastian Ochocki, Norbert Kowalski

Orlik E1 OZPN, rocznik 2005 i młodsi

W turnieju ligowym, w którym gospodarzem był GUKS Gorzkowice APN wystawił dwie drużyny: APN 2005 oraz APN 2006.  Każdy z roczników rozegrał po dwa spotkania. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych drużyn.

Rocznik 2005
APN – RAP Radomsko 0-0
APN – Start Niechcice 0-1

Rocznik 2006
APN – GUKS Gorzkowice 2-0
Bramki: Oskar Uniszewski, Jakub Szczepański

APN – Omega Kleszczów 3-1
Bramki: Oskar Uniszewski (dwie), Jakub Szczepański

Orlik E2 rocznik 2006 liga łódzka

APN w dziewiątej serii gier grał z Pogonią Zduńska Wola. Nasi piłkarze odnieśli zwycięstwo i zajmują w tabeli drugie miejsce. Do prowadzącej Lechii Tomaszów nasz zespół traci 6 punktów jednak ma rozegrany jeden mecz mniej.

Pogoń Zduńska Wola – APN 5-7
Bramki: Bartłomiej Odrzywolski (trzy), Jakub Szczepański (dwie), Kacper Kiełkiewicz, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}