Przerwa w treningach

Sezon ogolne2014/15 dobiegł końca. Obecnie trwa przerwa w treningach, która zakończy się w drugiej połowie lipca.

Bogaty w doświadczenia sezonu 2014/15 już za nami. Czas szybko płynie i już za chwilę nikt nie będzie pamiętał o tym co było. Zarówno sztab szkoleniowy jak i zapewne młodzi adepci APN myśli kierują w stronę kolejnego sezonu. Co się wydarzy? Na to pytanie odpowiedzi przyniesie każdy kolejny tydzień sportowej rywalizacji i wyczerpującej pracy na treningach.

Zajęcia wznawiamy w drugiej połowie lipca. Opiekunowie każdego rocznika poinformują o konkretnym terminie rozpoczęcia treningów. Przekażemy także takie informacje na naszej stronie.

Z racji, że treningi wznawiamy w drugiej połowie lipca zajęć będzie mniej niż w poprzednich miesiącach. Wpłaty za miesiąc lipiec przeznaczone zostaną na działalność statutową klubu.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}