Relacja LIVE! Mazovia II Tomaszów – APN 2003

apn 2003Zaczynamy rozgrywki ligowe! Pierwszy do boju rusza APN rocznik 2003. Rywalem naszej drużyny będzie Mazovia II Tomaszów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania. Początek 27 sierpnia o godzinie 11:00.

Nasi zawodnicy rywalizację rozpoczną meczem wyjazdowym. Przypominamy, że relacja LIVE nie odświeża się automatycznie. Aby śledzić zmiany prosimy o odświeżanie strony za pomocą klawisza F5.

Mazovia II Tomaszów 1:1 (1:0) APN 2003

60+1 Koniec meczu. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem szansę miał Igor Stefański, jednak znów obronił bramkarz Mazovii.

60 min. Sędzia dolicza minutę.

55 min. Stefan Kołek oddał strzał, jednak piłka minimalnie minęła poprzeczkę…

47 min. Odpowiedź Mazovii. Broni Błaszczyk!

46 min. Z boku boiska dograł piłkę do środka Sergiusz Pyszkiewicz, a bramkę zdobył Norbert Kowalski! 1-1!

44 min. Igor Stefański miał doskonałą sytuację. Pierwsze uderzenie wybronił bramkarz. Dobitkę znów wybronił bramkarz Mazovii!

41 min. Ochocki z dystansu – celnie, ale w środek bramki. Broni bramkarz Mazovii.

39 min. Sebastian Ochocki po rzucie wolnym – bardzo słabo i niecelnie.

36 min. kontra Mazovii. Strzał z dystansu broni Hubert Błaszczyk.

33 min. Po rzucie rożnym głową piłkę uderzał Hubert Klimczyk – obok bramki.

32 min. Rzut wolny dla Mazovii. Tym razem Hubert Błaszczyk pewnie interweniuje.

11.39 POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY

30+2 – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

30+1 składna akcja APN, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Wydaje się, że w tej sytuacji arbiter popełnił błąd.

26 min. Błąd w wykopie bramkarza gospodarzy, jednak po chwili naprawia swój błąd.

25 min – Adam Dębiński bezpośrednio z rzutu wolnego. Niestety niecelnie.

24 min. Świetna kontra w wykonaniu APN – w sytuacji sam na sam Sebastian Ochocki, jednak doskonale broni bramkarz gospodarzy.

22 min. Strzał Adama Dębińskiego z dystansu – niecelnie

21 min. Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Kilka prób strzału APN, jednak ostatecznie piłka zatrzymuje się w rękach bramkarza Mazovii.

18 min. APN próbuje, jednak jak na razie fragment meczu bez okazji strzeleckich.

14 min.Rzut rożny dla APN jednak bez żadnego zagrożenia pod bramką rywali.

12 min. – Norbert Kowalski z najbliższej odległości próbował wślizgiem, jednak zdążył z interwencją Olaf Okólski.

11 min. Hubert Klimczyk mierzył w samo okienko, jednak bramkarz gospodarzy obronił to uderzenie!

5 min. Po rzucie wolnym Mazovia obejmuje prowadzenie! 1-0 dla gospodarzy! Bezpośrednie uderzenie zaskoczyło naszego bramkarza

4 min. – jak na razie chaos na boisku.

10.57: POCZĄTEK MECZU!

APN: APN: Hubert Błaszczyk – Łukasz Dziadczyk, Sergiusz Pyszkiewicz, Igor Stefański – Adam Dębiński, Jakub Kucewicz – Hubert Klimczyk, Stefan Kołek, Norbert Kowalski.

Rezerwowi: Sebastian Ochocki, Filip Gałecki, Bartosz Sitarz, Marcel Żegota, Kacper Krzaczyński, Dawid Kowalski.

Mazovia II Tomaszów: Olaf Okólski – Jonasz Mąkola, Jakub Ćwiek – Marcel Reszka, Kacper Witkowski, Błażej Wojciechowski, Daniel Krześlak, Maciej Majchrzak – Wiktor Widera

Rezerwowi: Kacper Pawelec, Paweł Bąk, Bartosz Sobczyk.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}