[Relacja Live] APN 2006 – Widok Skierniewice

APN Piotrkow 2006APN 2006 rozegra kolejny mecz ligowy. Po dwóch kolejkach nasi zawodnicy mają na koncie 3 punkty. Rywalem APN jest Widok Skierniewice. Zapraszamy na relację live z tego spotkania!

60 min Koniec meczu APN 2006 – Widok Skierniewice 6-6!

58 doskonała sytuacja Antoniego Eksmana i Bartłomieja Odrzywolskiego! Ten drugi niestety uderzył obok bramki!

55 min I znów mamy remis! Antoni Eksman po uderzeniu głową! 6-6!

52 min udana kontra Widoku! 6-5!

50 min. Antoni Eksman tym razem ponad bramką!

48 min i mamy remis! 5-5! Antoni Eksman zachował spokój będąc w polu karnym, minął obrońce i strzelił obok bezradnego bramkarza!

46 min Jakub Szczepański z dystansu przelobował bramkarza 4-5!

45 min. Jakub Szczepański z dystansu w słupek!

44 min Paweł Leszczuk wykorzystał błąd bramkarza 5-3 dla Widoku!

POCZĄTEK TRZECIEJ TERCJI

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40+1 5-2 dla Widoku!

40 min. Kolejny gol dla Widoku 4-2!

36 min. Widok Skierniewice obejmuje prowadzenie! 3-2!

33 min. Paweł Ryżewski obok bramki! Okres większego naporu APN!

33 min. Oskar Uniszewski ponad bramką!

28 min Widok doprowadza do remisu! 2-2

27 min okres mniej składnej akcji z obu stron.

POCZĄTEK DRUGIEJ TERCJI

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20 min. Kacper Kiełkiewicz przebiegł pół boiska – nie był atakowany więc zdecydował się na strzał – efekt? 2-1 dla APN!

12 min. Odrzywolski doprowadza do remisu! Piłka po interwencji bramkarza odbiła się od Bartłomieja i wpadła do siatki 1-1

9 min. Odrzywolski z 10 metra po zwodzie. Broni bramkarz Widoku!

8 min. Bartłomiej Odrzywolski podał piłkę do Antoniego Eksmana – ten uderzył instynktowanie jednak piłką uderzyła w poprzeczkę! Bardzo blisko wyrównania!

4 min. Bartłomiej Odrzywolski wyłuskał piłkę jeszcze na swojej połowie. Przebiegł z nią pół boiska, jednak w sytuacji sam na sam strzelił minimalnie obok bramki…

2 min. Widok obejmuje prowadzenie po rzucie wolnym. 0-1