[RELACJA LIVE] Liga Młodzik: APN 2003 w meczu na szczycie podejmie Omegę Kleszczów

ogolneAPN na własnym obiekcie zmierzy się z Omegą Kleszczów. Jeśli wygra awansuje na pewno na drugie miejsce w tabeli.

60+3 Na koniec Hubert Klimczyk z dystansu! I znów niecelnie! APN wygrywa z Omegą Kleszczów 1-0! Nasz zespół był drużyną zdecydowanie lepszą. Niestety z powodu małej skuteczności APN wygrywa tylko różnicą jednej bramki.

60+2 Łukasz Dziadczyk bardzo niecelnie z 10 metrów!

60 min. Adam Dębiński w sytuacji sam na sam! Obok bramki…ktoś chyba dzisiaj zaczarował bramkę Omegi…

56 min. Łukasz Dziadczyk w słupek!

55 min. Filip Gałecki z kilku metrów po zamieszaniu w polu karnym. Zdołał obronić bramkarz Omegi.

54 min. W ostatniej chwili Norberta Kowalskiego uprzedził obrońca. rzut rożny.

51 min. Tym razem Norbert Kowalski nad bramką. Cały czas brakuje nieco szczęścia.

49 min. Filip Gałecki z kilku metrów nad bramką! Brakuje dzisiaj skuteczności naszym zawodnikom…

44 min. Sergiusz Pyszkiewicz w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. Niestety piłka minęła też prawy słupek bramki i wyleciała poza boisko.

43 min okres chaotycznej gry. Omega broni się całą drużyną, a nasi zawodnicy nie mogą tej obrony złamać.

37 min – goście oddali pierwszy strzał na bramkę! Ponad poprzeczką!

35 min. Adam Dębiński z rzutu wolnego – broni z trudem bramkarz Omegii.

34 min uderzenie głową Sergiusza Pyszkiewicza – niecelne.

31 min. Początek drugiej połowy! Kibice mocno dopingują APN!

30 min. KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY 1-0 dla APN!

23 min. Adam Dębiński uderzył głową, jednak piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

22 min Po rzucie rożnym APN wyszedł z kontrą. Norbert Kowalski przejął piłkę, podał do Huberta Klimczyka, ten po chwili oddał Norbertowi, jednak nasz napastnik w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza gości.

21 min. Pierwsze wyjście Omegi poza własną połowę. Rzut rożny dla gości.

14 min. Adam Dębiński minimalnie niecelnie z dystansu.

10 min. Strzał Kacpra Krzaczyńskiego niecelny.

8 min. Norbert Kowalski wyprzedził ostatniego obrońcę Omegi. Oddał strzał, jednak bramkarz gości zdołał obronić.

6 min. Łukasz Dziadczyk w słupek!

5 min. Łukasz Dziadczyk zdecydował się mocne uderzenie z dystansu! Bramkarz bez szans! 1-0 dla APN! Asysta Kacper Krzaczyński.

4 min. Adam Dębiński oddał strzał w środek bramki. Golkiper Omegi spisał się bez zarzutu.

3 min. Norbert Kowalski faulowany. Rzut wolny dla APN.

2 min. strzał z dystansu APN! Niestety niecelny.

17.08 POCZĄTEK MECZU

16.44 Do rozpoczęcia meczu nieco ponad kwadrans. Tymczasem zapraszamy do oddania głosu na projekt obywatelski, który ma służyć najmłodszym adeptom piłki nożnej. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

14.00 – Kadra APN na mecz z Omegą Kleszczów:  Hubert Błaszczyk – Hubert Klimczyk, Stefan Kołek, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Adam Dębiński, Sergiusz Pyszkiewicz, Norbert Kowalski, Marcel Majchrowski, Filip Gałecki, Kacper Krzaczyński,

Po trzech seriach gier APN z dorobkiem 7 punktów zajmuje 3 miejsce w tabeli. Omega jak na razie z kompletem zwycięstw jest na drugiej pozycji.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki 6.  Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego spotkania. Przypominamy, że relacja nie odświeża się automatycznie. Aby śledzić wiadomości na bieżąco prosimy o regularne od klikanie przycisku F5 na klawiaturze.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}