Drużyna Holandii w kategorii U-9 zajęła drugie miejsce w finałach województwa łódzkiego Minimistrzostw Deichmann 2015! Holandia jedzie na ogólnopolskie finały zawodów do Wałbrzycha!
Nasza drużyna na wojewódzkie finały pojechała w okrojonym (ośmioosobowym) składzie. Podczas turnieju kontuzji doznało dwóch graczy czego następstwem była konieczność gry przez większość część meczu finałowego bez zmian zawodników. Blisko 80 minut wcześniejszej rywalizacji w nogach i wysoka temperatura sprawiła, że nasi gracze nie poradzili sobie fizycznie z trudem tego ostatniego meczu.
Na wielką uwagę jednak zasługuje fakt, że nasi zawodnicy okazali się lepsi od takich drużyn z województwa łódzkiego jak GKS Bełchatów, Widzew Łódź, SMS Łódź czy Mazovię Tomaszów Mazowiecki.
Co równie ważne Holandia (APN) została najlepszą drużyną z okręgu piotrkowskiego i jest to najlepszy wynik w historii występów piotrkowskich drużyn w Minimistrzostwach Deichmann. Wynik Holandii to także najlepszy rezultat w historii występów drużyn z okręgu piotrkowskiego biorących udział w tym turnieju w kategorii U9.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom osiągniętego rezultatu!
Podsumowanie – Holandia U-9
1/16 finału
Holandia – Szkocja 14:0
Bramki: Antoni Eksman (pięć), Oskar Uniszewski (cztery), Igor Mielczarski (dwie), Paweł Leszczuk (dwie), Piotr Kiełbik
1/8 finału
Holandia – Polska 6:0
Bramki: Antoni Eksman, Jakub Szczepański, Oskar Uniszewski, Piotr Kiełbik, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski
Ćwierćfinał
Holandia – Kamerun 3:0
Bramki: Antoni Eksman, Jakub Szczepański, Filip Vervoort
Półfinał
Holandia – Belgia 4:0
Bramki: Antoni Eksman (dwie), Oskar Uniszewski, Jakub Szczepański
Finał
Holandia – Chorwacja 0-2
Osiągnięcie:
2 miejsce w województwie łódzkim
Aktualizacja – Otrzymaliśmy informację od organizatorów, że drużyna Holandii została zaproszona na ogólnopolski finał zawodów w związku z uznaniem dyspozycji jaką nasza drużyna prezentowała przez 10 tygodni eliminacji! Serdeczne gratulacje! Więcej informacji wkrótce!
Bramki dla APN:
Antoni Eksman – 31
Oskar Uniszewski – 13
Piotr Kiełbik – 10
Paweł Leszczuk – 8
Jakub Szczepański – 6
Wiktor Błaszczyk – 5
Jakub Szczepański – 6
Igor Mielczarski – 5
Filip Vervoort – 3
Paweł Ryżewski – 1
Skład: Maciej Pstrokoński, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Paweł Leszczuk, Antoni Eksman, Igor Mielczarski, Oskar Uniszewski, Wiktor Błaszczyk, Piotr Kiełbik, Paweł Ryżewski,
Trener: Michał Sikorski
Podsumowanie – Hiszpania U-9
Nie każda drużyna zawsze może osiągnąć sukces. Nie jest to jednak powód do rozczarowań. Każdy kolejny mecz to cenne doświadczenie, a jeśli korzystając z podpowiedzi sztabu szkoleniowego wyciągnięcie odpowiednie wnioski i wykażecie się podwójnym zaangażowaniem na treningach przyjdą tego efekty. Trenerzy już teraz twierdzą, że kilku graczy zaprezentowało się z bardzo dobrej strony.
1/16 finału
Hiszpania – Kolumbia 1-2
Bramka: Filip Rogoziński
Osiągnięcie
Miejsce: 17-32 w województwie łódzkim
Strzelcy bramek:
Bartosz Kopański – 22
Maksymilian Nowakowski – 6
Maksymilian Maciołek – 5
Mikołaj Błaszczyk – 4
Kacper Ściegliński – 2
Filip Rogoziński – 2
Daniel Fiediuk – 1
Kacper Marchlewicz – 1
Aleksander Świderski – 1
Skład: Bartosz Kopański, Filip Rogoziński, Mikołaj Błaszczyk, Maksymilian Maciołek, Kacper Ściegliński, Kacper Marchlewicz, Aleksander Świderski, Daniel Fiediuk, Oskar Wlaźniak, Maksymilian Nowakowski