Sukces APN w Minimistrzostwach Deichmann 2015!

20150613_141440Drużyna Holandii w kategorii U-9 zajęła drugie miejsce w finałach województwa łódzkiego Minimistrzostw Deichmann 2015! Holandia jedzie na ogólnopolskie finały zawodów do Wałbrzycha!

Nasza drużyna na wojewódzkie finały pojechała w okrojonym (ośmioosobowym) składzie. Podczas turnieju kontuzji doznało dwóch graczy czego następstwem była konieczność gry przez większość część meczu finałowego bez zmian zawodników. Blisko 80 minut wcześniejszej rywalizacji w nogach i wysoka temperatura sprawiła, że nasi gracze nie poradzili sobie fizycznie z trudem tego ostatniego meczu.

Na wielką uwagę jednak zasługuje fakt, że nasi zawodnicy okazali się lepsi od takich drużyn z województwa łódzkiego jak GKS Bełchatów, Widzew Łódź, SMS Łódź czy Mazovię Tomaszów Mazowiecki.

Co równie ważne Holandia (APN) została najlepszą drużyną z okręgu piotrkowskiego i jest to najlepszy wynik w historii występów piotrkowskich drużyn w Minimistrzostwach Deichmann. Wynik Holandii to także najlepszy rezultat w historii występów drużyn z okręgu piotrkowskiego biorących udział w tym turnieju w kategorii U9.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom osiągniętego rezultatu!

Podsumowanie – Holandia U-9
1/16 finału
Holandia – Szkocja 14:0
Bramki: Antoni Eksman (pięć), Oskar Uniszewski (cztery), Igor Mielczarski (dwie), Paweł Leszczuk (dwie), Piotr Kiełbik

1/8 finału
Holandia – Polska 6:0
Bramki: Antoni Eksman, Jakub Szczepański, Oskar Uniszewski, Piotr Kiełbik, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski

Ćwierćfinał
Holandia – Kamerun 3:0
Bramki: Antoni Eksman, Jakub Szczepański, Filip Vervoort

Półfinał
Holandia – Belgia 4:0
Bramki: Antoni Eksman (dwie), Oskar Uniszewski, Jakub Szczepański

Finał
Holandia – Chorwacja 0-2

Osiągnięcie:
2 miejsce w województwie łódzkim

Aktualizacja – Otrzymaliśmy informację od organizatorów, że drużyna Holandii została zaproszona na ogólnopolski finał zawodów w związku z uznaniem dyspozycji jaką nasza drużyna prezentowała przez 10 tygodni eliminacji! Serdeczne gratulacje! Więcej informacji wkrótce!

Bramki dla APN:
Antoni Eksman – 31
Oskar Uniszewski – 13
Piotr Kiełbik – 10
Paweł Leszczuk – 8
Jakub Szczepański – 6
Wiktor Błaszczyk – 5
Jakub Szczepański – 6
Igor Mielczarski – 5
Filip Vervoort – 3
Paweł Ryżewski – 1

Skład:  Maciej Pstrokoński, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Paweł Leszczuk, Antoni Eksman, Igor Mielczarski, Oskar Uniszewski, Wiktor Błaszczyk, Piotr Kiełbik, Paweł Ryżewski,
Trener: Michał Sikorski

Podsumowanie – Hiszpania U-9

Nie każda drużyna zawsze może osiągnąć sukces. Nie jest to jednak powód do rozczarowań. Każdy kolejny mecz to cenne doświadczenie, a jeśli korzystając z podpowiedzi sztabu szkoleniowego wyciągnięcie odpowiednie wnioski i wykażecie się podwójnym zaangażowaniem na treningach przyjdą tego efekty. Trenerzy już teraz twierdzą, że kilku graczy zaprezentowało się z bardzo dobrej strony.

1/16 finału
Hiszpania – Kolumbia 1-2
Bramka: Filip Rogoziński

Osiągnięcie
Miejsce: 17-32 w województwie łódzkim

Strzelcy bramek:
Bartosz Kopański – 22
Maksymilian Nowakowski – 6
Maksymilian Maciołek – 5
Mikołaj Błaszczyk – 4
Kacper Ściegliński – 2
Filip Rogoziński – 2
Daniel Fiediuk – 1
Kacper Marchlewicz – 1
Aleksander Świderski – 1

Skład: Bartosz Kopański, Filip Rogoziński, Mikołaj Błaszczyk, Maksymilian Maciołek, Kacper Ściegliński, Kacper Marchlewicz, Aleksander Świderski, Daniel Fiediuk, Oskar Wlaźniak, Maksymilian Nowakowski

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}