Turnieje Dream Cup za nami

apnpiotrkow.plAPN 2006 i APN 2008 zaprezentowały się w turnieju Dream Cup, który zorganizował Raków Częstochowa.

Oba turnieje rozegrane zostały w systemie każdy z każdym. W zawodach uczestniczyło po sześć drużyn. Raków Częstochowa okazał się mało gościnny wygrywając oba turnieje.

APN 2006 w ostatecznym rozrachunku zajął drugie miejsce. Decyzją trenerów Maciej Pstrokoński z APN został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, z kolei Wiktor Błaszczyk wraz z dwoma zawodnikami gospodarzy strzelił najwięcej bramek w turnieju.

1. Raków 1
2. APN
3. Stradom Częstochowa
4. AP Będzin
5. Raków 2
6. Gwarek Zabrze

APN 2008 na zawody przyjechał w okrojonym składzie. Nasi gracze rywalizowali z o rok starszymi zawodnikami z rocznika 2007. Mimo zajęcia piątej pozycji drużyna realizowała postawione założenia. Zawodnicy często podejmowali drybling, co po efektownych akcjach w większości wypadków kończyło się zdobyciem goli.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Antoni Żerek z APN (rocznik 2009)!

1. Raków 1
2. Pogoń Kamyk
3. Raków 2
4. Ajax Częstochowa
5. APN
6. Gwarek Zabrze

Pragniemy podziękować trenerom z Częstochowy za zaproszenie. Turniej przebiegał wzorowo i był bardzo dobrze zorganizowany.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}