Tydzień treningów indywidualnych – ferie 2017 – zapisy!

W okresie ferii zimowych przygotowujemy dwa tygodniowe zgrupowania zajęć indywidualnych. Treningi koncentrować się będą na aspektach motorycznych i taktyczno-technicznych. Poprowadzą je trenerzy: Andrzej Orszulak i Michał Sikorski. Ilość miejsc ograniczona.

Ferie w regionie łódzkim rozpoczynają się 16 stycznia i z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych adeptów dodatkowe możliwości treningu. Zainteresowani zawodnicy mogą w zależności od potrzeb i dostępności miejsc zapisać się na indywidualne zajęcia w pierwszym tygodniu ferii (16-20 stycznia), w drugim tygodniu (23-27 stycznia) lub uczestniczyć w sesjach treningowych w obu tygodniach. Ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna liczba uczestniczących zawodników w jednym bądź drugim terminie to 16 (grupy będą maksymalnie 8 osobowe. Za każdą grupę odpowiada jeden trener).

Podczas zarówno pierwszego jak i drugiego tygodnia zaplanowanych zostało pięć jednostek treningowych. Każde zajęcia trwać będą w godzinach od 9:30 do 11:30. Treningi składać się będą z części motorycznej (w ich trakcie przeprowadzone będą m.in. ćwiczenia zapobiegające kontuzjom) oraz techniczno-taktycznej.

Podczas tygodnia treningów zawodnicy będą doskonalić umiejętności techniczne oraz taktyczne w formie ćwiczeń oraz gier.

Po każdym treningu zaplanowany jest posiłek regeneracyjny dla każdego gracza.

Przed każdymi zajęciami odbędą się analizy – omówienie tematu oraz przekazanie wzoru (przykładowe wykonanie działań przez zawodników światowej klasy). Po zakończonych treningach na platformie ProTrainUp zawodnicy otrzymają wycinek z treningu w celu porównania do analizy przed treningowej.

Zajęcia będą odbywać się na hali lub na boisku – w zależności od warunków atmosferycznych.

Koszt udziału w tygodniowych zajęciach indywidualnych podczas ferii:

  • 150 zł/os. – udział w jednym tygodniu zajęć;
  • 250 zł/os. – udział w dwóch tygodniach zajęć

Kontakt do trenerów prowadzących:

  • Andrzej Orszulak: 695-710-906
  • Michał Sikorski: 882-488-154

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}