WAP CUP 2014: Antoni Eksman najlepszym zawodnikiem turnieju!

wap cup 2014Do Włocławka na turniej WAP CUP pojechały dwie nasze drużyny. Dwudniowy turniej zaprocentował cennym doświadczeniem i nagrodą indywidualną dla Antoniego Eksmana.

APN I po rozegranych meczach w pierwszym dniu turnieju awansował z pierwszego miejsca do grupy Ligi Mistrzów (rozgrywki tej fazy odbywały się drugiego dnia). APN II pierwszy dzień rozgrywek zakończył na czwartym miejscu w swojej grupie i drugi etap rozpoczął w grupie Ligi Europejskiej.

APN I ostatecznie zajął w grupie Ligi Mistrzów trzecie miejsce. Taką samą pozycję tyle, że w Lidze Europejskiej zajął APN II.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Antoniego Eksmana z naszej akademii. Na uznanie zasługują jednak wszyscy zawodnicy, ponieważ zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, wykazali ogromne zaangażowanie i zyskali wiele cennego doświadczenia, które przyda się w dalszej fazie piłkarskiego szkolenia.

A do Włocławka APN powróci już w lutym na kolejny turniej, w którym pojawią się czołowe drużyny z Polski oraz z zagranicy.

Kadra APN: Jakub Szczepański, Maciej Pstrokoński, Wiktor Błaszczyk, Mikołaj Błaszczyk, Piotr Kiełbik, Igor Mielczarski, Paweł Leszczuk, Filip Vervoort, Antoni Eksman, Oskar Uniszewski, Paweł Ryżewski, Maksymilian Nowakowski, Bartosz Kopański, Aleksander Świderski, Oskar Wlaźniak, Kacper Marchlewicz, Maksymilian Maciołek.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}