Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: APN w finale na Stadionie Narodowym!

Największy sukces w historii piotrkowskiej piłki nożnej na szczeblu młodzieżowym stał się faktem. APN 2006 wygrał wojewódzkie finały ogólnopolskiego turnieju ” Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i w nagrodę weźmie udział w finale rozgrywek, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Nasz zespół zaprezentował równą i co ważne wysoką dyspozycję w trakcie każdego spotkania wojewódzkich finałów rozgrywanych w Łodzi dzięki czemu nie odniósł żadnej porażki.

Faza grupowa
APN – Pabianice 7:1
Bramki:
 Piotr Kiełbik  (trzy), Paweł Leszczuk (trzy), Bartłomiej Odrzywolski

APN – Mauryców 11:0
Bramki: Piotr Kiełbik (cztery), Bartłomiej Odrzywolski (trzy), Oskar Uniszewski, Antoni Eksman, Maciej Pstrokoński, Paweł Leszczuk

APN – Mazovia Tomaszów 7:0
Bramki:
Bartłomiej Odrzywolski (pięć), Piotr Kiełbik, Oskar Uniszewski

Ćwierćfinał
APN – SMS Łódź 4:0
Bramki: Bartłomiej Odrzywolski (dwie), Antoni Eksman, Piotr Kiełbik

Półfinał
APN – RAP Radomsko 4:0
Bramki:Bartłomiej Odrzywolski (trzy), Piotr Kiełbik

Finał
APN – Łęczyca 7:1
Bramki: Bartłomiej Odrzywolski (sześć), Piotr Kiełbik

Kadra APN 2006: Maciej Pstrokoński, Jakub Szczepański, Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Paweł Ryżewski, Oskar Uniszewski, Filip Vervoort, Piotr Kiełbik, Kacper Kiełkiewicz, Bartłomiej Odrzywolski.

Najlepszym bramkarzem łódzkich finałów został Jakub Szczepański z APN. Królem strzelców został Bartłomiej Odrzywolski także z APN.

W rozgrywkach finałowych województwa łódzkiego wzięła udział także drużyna APN 2008. Nasi młodzi adepci mimo dobrej dyspozycji i dzielnej postawy musieli uznać wyższość rywala w meczu ćwierćfinałowym.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}