Zapowiedź tygodnia: Rozpocznie APN 2006

Już dziś (poniedziałek) APN 2006 rozpocznie tydzień gier drużyn APN. Nasi podopieczni zmierzą się w rozgrywkach ligowych z Sokołem Aleksandrów.

Poniedziałek:

Liga Orlik E2, 18 kolejka (rocznik 2006), godz. 18:00

Stadion Miejski w Piotrkowie Trybunalskim

APN Piotrków – Sokół Aleksandrów 

Kadra: Aleksander Świderski, Jakub Szczepański, Filip Vervoort, Kacper Kiełkiewicz, Paweł Ryżewski, Maciej Pstrokoński, Oskar Uniszewski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Mikołaj Gawłowski, Bartłomiej Odrzywolski, Paweł Leszczuk, Igor Mielczarski, Mikołaj Błaszczyk, Filip Rogoziński.

Sparing – Lechia Tomaszów (rocznik 2008) godz. 17:00

Kadra: Filip Nowakowski, Damian Matyjaszczyk, Filip Stępień, Marcel Markiewicz, Igor Gawin, Krzysztof Mazerant, Adrian Juszczyński, Fabian Ciołkowski, Antoni Żerek, Maksym Kaczmarek, Olaf Szafranek, Szymon Małecki.

Czwartek:

Liga Młodzik D1, zaległy mecz 15 kolejki (Rocznik 2003)

Stadion Miejski w Piotrkowie godz. 17:30

APN Piotrków – UKS Concordia 1909

Kadra: Mikołaj Słowiński, Krzysztof Błaszczyk, Sebastian Ochocki, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Norbert Kowalski, Hubert Klimczyk, Adam Dębiński, Stefan Kołek, Daniel Czajkowski, Jakub Stępień, Marcel Żegota, Bartosz Sitarz, Kacper Krzaczyński, Alan Lewandowski, Sergiusz Pyszkiewicz, Natan Król

Sobota:

Liga Młodzik D1. 20 kolejka (Rocznik 2003)

Stadion Miejski w Piotrkowie godz. 17:00

APN Piotrków – GUKS Gorzkowice

Kadra: Mikołaj Słowiński, Hubert Błaszczyk, Krzysztof Błaszczyk, Sebastian Ochocki, Jakub Kucewicz, Igor Stefański, Łukasz Dziadczyk, Norbert Kowalski, Hubert Klimczyk, Adam Dębiński, Sergiusz Pyszkiewicz, Stefan Kołek, Daniel Czajkowski, Alan Lewandowski, Jan Bączkowski, Marcel Zegota, Bartosz Sitarz, Natan Król

Niedziela:

Liga Orlik E1 (Rocznik 2005)

Piotrków Trybunalski ul. Broniewskiego

Drużyny: APN, Polonia Piotrków, KSS Concordia, UKS Concordia 1909, Grabka Grabica

Kadra: Marcel Mielczarek, Mikołaj Nowak, Mateusz Kacprzyk, Igor Kucharczyk, Adam Gala, Bartosz Wiśniewski, Wiktor Klauz, Jakub Gaj, Kacper Skoczylas, Szymon Tobiasz.

 

Liga Orlik E2 (Rocznik 2006)

RTS Widzew Łódź – APN Piotrków

Kadra: Maksymilian Nowakowski, Paweł Ryżewski, Filip Vervoort, Antoni Eksman, Paweł Leszczuk, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski, Oskar Uniszewski, Igor Mielczarski, Kacper Kiełkiewicz, Bartłomiej Odrzywolski, Maciej Pstrokoński, Mikołaj Błaszczyk, Piotr Kiełbik.

 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}