22-24 kwietnia: Podsumowanie gier APN

Za nami kolejne mecze poszczególnych roczników. Zapraszamy do podsumowania zmagań naszych adeptów.

Piłkarski weekend rozpoczęliśmy już w piątek. APN 2006 w rozgrywkach Orlik E2 zmierzył się z SMS Łódź. Po zaciętym meczu z trzech punktów mogli cieszyć się goście.

Piątek
Orlik E2
APN – SMS 4:5
Bramki: Oskar Uniszewski (dwie), Bartłomiej Odrzywolski, Krzysztof Szyja vel Szyjkowski

W Kleszczowie, w rozgrywkach Młodzik D1 APN 2003 po dobrej grze odniósł pewne zwycięstwo z miejscową Omegą.

Sobota
Młodzik D1
Omega Kleszczów – APN 0:7
Bramki:
Adam Dębiński (cztery), Hubert Klimczyk, Norbert Kowalski, Natan Król

Niedziela

Rozegrany został mecz w formule (5 zawodników z pola plus bramkarz) jaka obowiązywać będzie w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, gdyż rywal APN 2004 – SMS Łódź, wzmocniony zawodnikami Widoku Skierniewice  rywalizować będzie w finale turnieju (podobnie jak APN 2006), który już za kilka dni odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

SMS Łódź – APN 2004 26:4

Drużynie UKS SMS Łódź życzymy powodzenia w turnieju finałowym.

APN 2008 i APN 2009

Zespoły APN 2008, APN 2009, Mazovia I, Mazovia II i Diament Zduńska Wola rozegrały między sobą mecze sparingowe w formule mecz i rewanż. Nie prowadzono klasyfikacji wyników. Dziękujemy wszystkim drużynom za przyjazd i sportową rywalizację w duchu Fair Play.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}