Adam Dębiński wziął udział w turnieju w Tallinie w barwach Legii Warszawa

1 adam dębińskiZawodnik APN Piotrków Trybunalski otrzymał zaproszenie na udział w turnieju rozgrywanym w Tallinie w barwach Legii Warszawa. 

Zawody zostały rozegrane w stolicy Estonii w dniach 15-18 października.

Adam Dębiński we wrześniu otrzymał pierwsze zaproszenie na udział w treningach Legii Warszawa. Nasz zawodnik rozegrał także turniej w Siedlcach w barwach stołecznej drużyny. Umiejętności Adama zostały docenione po raz kolejny. Tym razem piłkarz APN wraz z Legią zagra w turnieju poza granicami naszego kraju.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że dział scoutingu Legii Warszawa zwrócił uwagę na graczy APN. W październiku w treningach Legii uczestniczyć będą kolejni zawodnicy APN. Ze względu na ustalenia z przedstawicielami Legii Warszawa APN nie będzie podawał nazwisk zawodników, którzy będą odbywać testy w stołecznym klubie teraz i w przyszłości.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://apnpiotrkow.pl/wp-content/uploads/2014/09/strona-apn-header.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}